İşte bu akıllı telefonun değeri!

İşte bu akıllı telefonun değeri!
Rus mücevher markası Caviar, Samsung Galaxy S7'nin Putin versiyonunu tasarladı. Akıllı telefonun satış fiyatı tam 80 bin TL.01.06.2016 12:56

Piyasaya yeni çıkan akıllı telefonların, farklı firmalar tarafından kullanılarak özel serilerinin üretildiğini biliyoruz. Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S7'nin de aynı şekilde özel serisi çıkarıldı.

Rus mücevher markası Caviar tarafından Putin'e özel tasarlanan Galaxy S7'nin arka kısmında Putin kabartması ve Rusya arması bulunuyor. Sadece 3 adet üretilen telefonda özel süslemeler için altın ve yakut kullanılmış.

Tabii özel üretim telefonun en dikkat çekici tarafı ise fiyatı. Zira bu telefon 27 bin dolardan (80 bin TL) satılıyor. Otomobil piyasasına baktığımızda bu fiyata çok rahat orta karar BMW ve Mercedes marka bir otomobil satın alabiliyoruz.

Bu fiyatın çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız, biraz daha ekonomik özel seri daha var. Altın renkli titanyum kaplamanın bulunduğu ikinci modelin satış fiyatı ise 2,600 dolar (7,500 TL). İkinci modelin görünümü ise bu şekilde…


Diğer TEKNOLOJİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.