Oyun dünyasının en önemli geliştiricilerinden Ubisoft !

Oyun dünyasının en önemli geliştiricilerinden Ubisoft !
Ubisoft’un uzun süredir üzerinde çalıştığı Avatar oyunu ne zaman satışa sunulacak? Bu sorunun yanıtını yapımcı ekibin en yetkili isimlerinden biri verdi.29.05.2017 10:06


Oyun dünyasının en önemli rngeliştiricilerinden biri olan Ubisoft, şu aralar birden çok AAA rnkalitesinde oyun üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz gün finansal raporlarınırn paylaşan yapımcı ekip, yeni Assassin’s Creed oyunu, Far Cry 5 ve The rnCrew 2’nin gelişim aşamasında olduğunu açıkça belirtmişti. Ubisoft, bu 3rn oyun haricinde uzun süredir geliştirme aşamasında olan Avatar oyunu ilern ilgili de bilgi verdi.

Ubisoft’tan yapılan açıklamada, Massive rnEntertainment tarafından geliştirilen yapımın 2021 mali yılında satışa rnsunulmasının planlandığı belirtildi. Yetkililer, yeni Avatar filminin rn2020 yılının sonlarına doğru vizyona gireceğini belirterek, oyun için rnbelirlenen 2021 tarihinin son derece isabetli bir karar olduğunu dile rngetirdi.

Massive Entertainment, Avatar oyunu için The Division’darn kullanılan Snowdrop isimli oyun motorunu kullanıyor. Elbette 2021 rntarihine uzun bir süre olduğunu göz önünde bulundurursak, bazı rndinamiklerin fazlasıyla değişebileceğini de belirtmek isteriz. Zira rn2021’e kadar yeni nesil konsolların çıkmasına kesin gözüyle bakılabilir.rn Ayrıca VR sektöründeki yükselişin oyunları da etkilemesi muhtemel rngörünüyor.

Kısacası Avatar oyunu planlanandan çok daha değişik rnbir arayüze sahip olabilir. Belki de oyunu VR gözlükler vasıtasıyla rnoynayıp, kendimizi direkt olarak o büyülü dünyanın içerisinde gibi rnhissedebiliriz. Sonuç olarak şimdilik bu yapım hakkında konuşmak için rnçok erken diyebiliriz.

Diğer TEKNOLOJİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.