Samsung ayağınızı Yerden Kesecek

Samsung ayağınızı Yerden Kesecek
En gelişmiş Samsung teknolojilerinin sergilendiği Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı, Türkiye turuna İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanından başlıyor. Sanal Gerçeklik Tırı’nda ziyaretçiler Galaxy S8 ve S8+’ın sonsuz ekranı ve gelişmiş özelliklerini keşfedecek, aynı zamanda 360 derece dönebilen sanal gerçeklik koltuğu ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.24.05.2017 21:58

Samsung Galaxy S8 Sanal rnGerçeklik Tırı, teknoloji meraklılarına unutulmaz günler yaşatmaya rnhazırlanıyor. İlham veren teknolojiler sunan Samsung, İstanbul ve rnAnadolu’nun farklı şehirlerindeki teknoloji meraklılarına en gelişmiş rnteknolojileri tanıtmak amacıyla Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik rnTırı’nı yola çıkarıyor.

Samsung, geçen yıl büyük ilgi gören sanalrn gerçeklik deneyimini bu yıl VR rafting botu, VR koltuğu ve 360 derece rndönerek ayakları yerden kesen VR koltuğu ile zenginleştirdi. Samsung, rnTürkiye’ye ilk kez gelen 6 farklı sanal gerçeklik deneyimi ile teknolojirn meraklılarına uzun süre akıllarından çıkmayacak bir heyecan yaşatmayı rnhedefliyor.

Ziyaretçiler aynı zamanda tırdaki Galaxy S8 deneyim rnalanında Sonsuz Ekran, dual piksel mükemmel görüntü özelliği sayesinde rndüşük ışıkta kaliteli fotoğraf çekme, IP 68 suya ve toza dayanıklılık vern İris tarama gibi kullanıcı deneyimine değer katan özellikleri yakından rninceleme imkanı da bulacak.

Konu hakkında açıklama yapan Samsung rnElectronics Ürün Pazarlama Kıdemli Müdürü Burak Destici, “Samsung rnElectronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham rnvermeyi ve geleceği şekillendirmeyi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda rntüketicilerin Samsung Tırı’na gösterdiği yoğun ilgi, ülkemiz insanının rnyeni teknolojileri takip etme konusunda ne kadar bilinçli ve titiz rnolduğunu bize gösteriyor. Bu nedenle Samsung’un heyecan verici rnözelliklerle donanmış yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+’ı ve diğer rnSamsung yeniliklerini büyük bir özenle Türkiye’nin farklı şehirlerindekirn daha çok teknoloji meraklısı ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.” rnşeklinde konuştu.

Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı, 23 rnMayıs - 28 Mayıs tarihleri arasında Kanyon Alışveriş Merkezi giriş rnalanında ziyaret edilebilecek. Samsung Tırı, 2-3-4 Haziran tarihlerinde rnMaltepe Sahilinde, 10 Haziran tarihinde Vodafone Arena’da ve 16-17-18 rnHaziran tarihlerinde Buyaka Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilere rnunutulmaz anlar yaşatacak. İstanbul’dan sonra Anadolu’yu da gezerek bu rneşsiz deneyimi daha çok meraklıyla buluşturacak.

Diğer TEKNOLOJİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.