WhatsApp'tan Gece Modu Özelliği!

WhatsApp'tan Gece Modu Özelliği!
Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'a 'Gece Modu' özelliğiyle beyaz tonları tersine çeviren bir yenilik gelmesi bekleniyordu.04.07.2017 11:30

2014'te Facebook tarafından 21 milyar dolarla satın alınan mesajlaşma uygulaması WhatsApp,müşterilerinin karşısına yeni özelliklerle çıkmaya devam ediyor.

GECE MODU ÖZELLİĞİ FARKLI BİR DENEYİM SUNACAK

1,2 milyar kullanıcısı olan popüler mesajlaşma platformu, "Gece Modu" özelliğiyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak. Kullanıcılar, gece karanlığında gözü alan beyaz tonlarını terse çevirmeyi sağlayan bir yenilik bekliyordu ancak şirket şaşırtan bir adım attı.

GECE ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARIN DAHA NET ÇIKMASINI SAĞLAYACAK

WhatsApp Gece Modu, akşam karanlığında çekilen fotoğrafların daha net çıkmasını sağlayacak.Bunun yanında bu özellik, karanlıkta görüntülü konuşma yaparken de kullanılabilecek.

WHATSAPP'TA YENİ ÖZELLİK: EMOLOJİ ARAMA

WhatsApp'ta listesinde yer bulan tüm kişilerin her formatta dosya gönderebileceğini sizlere aktarmıştık. Şimdiyse WhatsApp’ın yayınlanan son beta sürümü, emoji sayfalarında kelimelerle arama niteliği getirildi. 

Yayınlanan son beta sürümüyle birlikte en uygun emojiyi anahtar kelimeler aracılığıyla bulabileceksiniz. Örneğin emoji arama kutusuna el yazarak el ile ilgili tüm emojileri görebilirsiniz.

Emoji arama özelliğine erişmek için, yazı giriş alanının solundaki "gülücük" simgesine, ardından da sol alt köşedeki büyüteç ikonuna dokunmanız yeterli. Daha sonra ulaşmak istediğiniz emojiyle ilgili anahtar kelimeyi yazarak simgeye ulaşabilirsiniz.

Diğer TEKNOLOJİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.