VİŞAD 'dan Dev bir adım daha..

VİŞAD 'dan Dev bir adım daha..
Van İşadamları Derneği (VİŞAD) Genel Başkanı Ahmet Fatih Hatunoğlu, Dev bir Projeye daha imza attı. Genç İşadamı Hatunoğlu; Engelliler Haftası nedeniyle Van'da düzenlenecek olan organizasyonda biz de varız'' dedi.03.05.2018 19:48

Van İşadamları Derneği (VİŞAD) Genel Başkanı Ahmet Fatih Hatunoğlu, İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapı, Van’ın da Ortadoğu’ya açılan kapı olduğunu belirterek, bu kez dev bir projeye imza attı.

VİŞAD Genel Başkanı  Ahmet Fatih Hatunoğlu : ''Anadolu Konfederasyonu, Türkiye Basın Birliği ile birlikte Zen Medya Yapım ve Speedy Prodüksiyon İş birliği; Vanfed ve Van Vakfı katkıları ile Engelliler Haftasına özel 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Tuşba Fuar Alanı Saat: 19:00 'da Türkiyenin ünlü ses sanatçılarından Hande Yener ' i Van'lılar ile buluşturuyoruz.'' dedi.


Vişad Genel Başkanı Hatunoğlu '' Bu güne özel yüzlerce vatandaşımıza tekerlekli sandalye, kıyafetler ve çeşitli hediyeler verilecektir.

Bu organizasyon tüm ulusal medyada yayınlanacak olup Van'ın tanıtılmasına çok büyük katkı sağlayacaktır. Böylesine büyük bir organizasyonu tanınmış bir isimle yapıyor olmamız kurumumuz VİŞAD adına bir gurur kaynağıdır.

Emeği geçen her kese teşekkür eder, bizi kırmayan başta Van Valiliğimiz olmak üzere YYU Rektörlüğüne, Van BB Başkanlığına, Tuşba Belediyesine, Van Ticaret Odasına, Van Ticaret Borsasına, Van Il Kultur Müdürlüğüne, VİŞAD Van Şubemize, Tumsiad Van Şubesine, Müsiad Van Şubesine, Van Hayır Derneğine, Van Ercis Vakfına, Van Engelliler Derneğine, Van Perder Uyelerine, Van Şairler Yazarlar Birliğine, Kamu kurum ve kuruluşlarımıza, Odalarimiza, STK larımıza şükranlarımı sunarım. Özelde Van'ımıza, genelde ise ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim.'' açıklamasında bulundu.

Bizlerde böylesi bir organizasyona öncülük yapan başta VİŞAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Başkanı Genç İşadamı Ahmat Fatih Hatunoğlu ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.