9.Uluslararası Din Görevleri Sempozyumu Sancaktepe'de

9.Uluslararası Din Görevleri Sempozyumu Sancaktepe'de
SAMANDIRA Kültür Merkezimizde düzenlenen 9.Uluslararası Din Görevleri Sempozyumu Sancaktepe Belediyesi evsahipliğinde başladı. Yunus Emre Camii Vakfı ve STK'ların işbirliğinde gerçekleşen Sempozyumda, "Şehir ve Medeniyetin İnşasında, Cami ve Din Görevlilerinin Rolü" konusu 2 gün boyunca görüşülecek.03.11.2018 18:02


Sancaktepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek ve bu yıl 9.su düzenlenecek olan Uluslararası Din Görevlileri Sempozyumu, 'Şehir ve Medeniyetin İnşasında Cami ve Din Görevlilerinin Rolü' başlığıyla gerçekleştirilecek.


Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci ve İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz’ın Onur Kurulu’nda yer aldığı sempozyumun Bilim Kurulu’nda ise Türkiye ve dünyanın sayılı üniversitelerinden ve çok çeşitli ülkelerden bilim adamları hazır bulunacak.3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Sancaktepe Belediyesi, Yunus Emre Camii Vakfı (YECVA), Medeniyet Yolcuları Vakfı, Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ve ÖNDER İmam Hatipliler Derneği tarafından Sancaktepe Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi’nde düzenlenecek olan Sempozyumun Samandıra Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Açılış programında siz değerli Basın Mensubu dostlarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 

Açılış Programı:

3 Kasım 2018 Cumartesi

Saat:09:30-11:00

Yer:Samandıra Kültür Merkezi

Konu ile ilgili Program açılışını gösteren Görsel Ekte Bilgilerinize Sunulmuştur.Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.