SİSİ'den Çiftlikbank hakkında ŞOK açıklamalar

SİSİ'den Çiftlikbank hakkında ŞOK açıklamalar
Çiftlikbank'ı ortaya çıkaran isim SİSİ (Seyhan Soylu) ''Bu ciftlik bank i ben desifre etmeseydim. 100 milyar TL piyasadan para cekilecekti'' dedi.19.03.2018 11:53

Hedef 15 Temmuz da yapamadiklarini Türk ekonomisine darbe yapmaları için pensilvanya'dan destek aldılar olay sıradan bir dolandırıcılık değildi örgütsel bir organik bir işleyisti.

Şu an piyasadan 510 milyon TL alındığı olarak medyada geçti asıl rakam bir buçuk milyar TL Çünkü inceleme yakın yapan ekip daha önce kapanmış olan kanal wetransfer yapılan kişileri göremiyor

Çok daha önemli bir konu var Eğer ki yatırım yapan kişiler şikayetçi oldukları takdirde maddi ve manevi cezasına çarptırılacakmış.

Bunu Mehmet Aydın yapabilecek kapasitede asla değil.

Yani bunları kurgulayan kişiler öyle bir profesyonel oyun kurmuşlar ki yatırımcıların hepsini e tefecilikten yargılanacak hale getirmişler.

Bu oyun Arjantin, Şili, Peru, brezilya'dan sonra İspanya ve Portekiz de yapılmış.
İspanya ve Portekiz de ilk Türkiye'ye getiren kişi.

İspanya da 800 milyon euro Portekiz'de 350 milyon euro yatırımcı adına Piyasayı dolandırmışlar

Sonra Türkiye'ye getiren kişi en son Çiftlik Bank ın genel müdürü sendikacı Niyazi Karakoç'un oğlu Umeyr Karakoc.

Umeyr Hacker boynu Türkiye'ye getiren Mehmet Aydın'a bu işi araci olan ogreten o.

Sistemden de yüzde %10 hissesi var.

Bu arada oyun kurulurken yaklaşık 78 milyon TL para toplanıyor Bölük buçuk sistemde 6 ay içerisinde geldiği için ellerinde 23 milyon TL varken Bursalı Bir mafya Mehmet Aydın'a bulaşıyor elinden bu paraları alıyor.

Mehmet İstanbul'a geliyor �stanbul'da yatırımcılarını arttırarak bu arada bir Holding sahibinin aracılığıyla Ahmet Boyraz ile tanışıyor.

Ahmet Poyraz pensilvanya'da fetöcülükten Türkiye'de yargılanmış kaçmış olan bir Mehmet Aydın'ın abisi Fatih Aydın kontak kuruyor sonra burada Türkiy e'de bir Holding sahibi de iliskinin agini buyuterek finans kaynagi yaratiyor.

Bu Holding sahibi tüm açılışlara çişe renkler yollayarak Finans kaynağı yaratıyor ve sistemden para kazanmaya başlıyorum.

Bu arada amaç fetö'cülerin 2 milyar dolar parasını da Sözde çiftlikbank oyuncusu yummuş gibi Papara, PayPal gibi vesaire para transferi şirketlerinin üzerinden paraları yurtdışına kaçırıyorlar

Bu sistemin amacı sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapılan bir Komplo Yani 15 Temmuz da başarılı olamayan Fethullah Gülen zihniyeti Hainler Şimdi de Sayın cumhurbaşkanına ekonomik bir darbe yapmak için Entrika yapmaya çalıştılar ve bunu haber aldığımızda ilk kamuoyuna bu konuyu açıkladık
Bu arada sosyal medyada Bana bu konuda en çok desteği veren Türkiye'nin sanal alem ortamındaki en güçlü ismi gururumuz Ayyıldız Tim grubu bunların sistemlerine girerek dolandirici olduklarini ispatladılar.

Fakat bunlar da boş değildi karşımızdaki bir Feto yapılanması ve onun trorileri Ayyıldız timin Facebook Twitter vesaire tüm hesaplarını eklemeye başladılar.


Ayyıldız Tim yılmadan kamuoyuna bu bilgileri milyonlarca insanı attığı bilgilendirdi Bir taraftan da ben sosyal medyada kamuoyunda halkı bilinçlendirme çağırdık.


Çünkü bu örgütün hikayesine sızmış olan bürokratlar Hatta siyasiler vardı.


Onları açılışlarında kullanıyor onları vitrin olarak güvenilir bir firma yapmış bir şirket mi imajı çizerek Sözde Türkiye'de hayvancılık reformu yapacaklarını iddia ediyorlardı...


Yani hadlerini tamamen açmış bu hadsiz terör örgütü mensupları hedeflerinde yalnızca iktidar değil Türkiye'nin ekonomisine darbe vurmak olduğu için yatırılan örnek 100 bin TL'yi 4 ayda vermeyi taahhüt ediyorlardı amaç piyasadan parayı çekmekti.

Biz bunların dolandırıcı olduğunu emin olduktan sonra savcılığa gittik Bakırköy savcılığına haklarında şikayetçi olduk Savcı Bey'e bizzat durumu anlattım.


Savcılık gerekli tahkikati yapılmaz sana şikayette bulunduk. Tarih eylul sonu, ekim ayı başıydı.

Bu arada benim sosyal medya hesaplarını halkı bilgilendirmemem için durmadan hackliyorlar olur olmaz kendilerine hakaretler yazdığımı iddia ederek savcılıklara şikayetlerde bulunuyorlardı.

Sosyal medyada Çiftlik Bank A Deşifre ettiğim diye yatırımcıları rahmetli annemize daha iyi küfür ettiler Sövdüler tahrik ettiler.

Bizde yılmadık devamlı mücadele ettik fakat onlar Bürokrasi yasama yargı ve yürütme den ilişkilerini kullanarak sosyal medya hesaplarımızı kapattırdılar.

Sonra gördük ki sosyal medya hesaplarımızı kapattıran kişiler hakkında Pensilvanya suçları açılmış ve süreç devam ediyormuş.

Yani gitgide Durum vahim ve çetrefilli bir hal almaya başladı.

Çiftlik Bank sular çeşitli il ve ilçelerde savcılıklara giderek hakkında şikayetler de bulundular onlarca yerde ifade verdik amaç Beni oyalamak Adnan Oktar taktiği yaparak Yıldırım aktı yani adliyelere gitmekten onlarla uğraşma mı engellemek işime gücüme bakmam ama sağlamak istiyorlardı.

Mehmet Aydın'ın Dolandırıcı olduğunu kamuoyu ilk Benim sayfamdan öğrendi.

Çiftlik Bank sözde Akademi iş adamları ödülünü alacaktı Malezya'da yapılan Uluslararası bir fuarda Sayın Bakan Doktor Faruk özlü Beyefendinin adını kullanarak Sözde ödüllü onun elinden alacağını yılın şirketi seçildiğini sosyal medya hesaplarında kamuoyunda duyurmaya başladılar.

Bakan beyi adını kullandıklarını Bizzat ben haber vererek kendisini bilgilendirdik.

Bakan beyin böyle bir ödülden haberi yoktu adı kullanılıyordu ve sn bakan hemen gidip savcılık makamına şikayetçi oldu.

Ne hikmetse Ekim ayının sonunda devletin koca Bakanı bilişim ve sanayi bakanı Dr Faruk özlü dahi yapmış olduğu şikayetin Savcılık tarafından takipsizliği alındı.

Sonra açılışlarına daha önce Mehdi Eker'in geldiğini birçok bürokratın ve milletvekili danışmanının kontakları kurularak Güven sağlamak amacıyla milletvekilleri bakanları davet ediliyor da açılışlarına.

Kamuoyunu açıkladıkları deklare ettikleri tüm bakanları bizzat bilgilendirerek bunların içerisinde tarım ve hayvancılık Bakanımız Sayın fakıbabayı da kullanmak istediler.

Bu konuda da Sayın Bakanı bilgilendirdik.

Açılışlarına asla katılmadılar Hatta bu konuda bizzat kendileri savcılık makamına şikayette bulundular zannediyorum Bu konuda da savcılık makamı takipsizlik vermişti.

Daha sonra devlet teşvikleri aldığını ve her açılışı bir olay haline getirmek istiyorlardı amaç kitlelere yayılmak ve yastık altı paralarını bankalar da yatırılan mevduatları toplayarak yurtdışına paraları kaçırma attı yani Onların amacı asla yatırım değildi.

Dünyanın en büyük mavi yumurta tesisini kuracağız dediklerinde Konuya araştırdığımızda bir baktık ki göstermelik 50 / 60 tane tavuk kümesi koydular.

Sözde bu tavukların yumurtaları toptan 8 TL'ye satılacak günde 1.000.000 adet tavuktan 1 milyon yumurta üretecekler.

Yani ayda 240 milyon gelir sağlanacaktı.

Ortada 50 / 60 adet tavuktan başka ne bir Çiftlik vardı ne de böyle bir tesis uyduruk sahte açılışlar lan halkın gözünü boyayarak yani size verdiğimiz para Aslında biz dünyaya hükmediyor Uz bir milyon tavuğumuz var diyorlardı hepsi Yalandı halkı tavuk yerine koymaya çalışıyorlardı.

Gümrük ve Ticaret bakanıni yine biz bilgilendirdik.

Kendisi kararlı milliyetçi vatansever biri olduğundan dolayı olayın peşini bırakmadı.
Sayın Bakan Bülent Tüfekçi konunun üzerine öyle bir gitti ki yatırımcılar dahi Sayın bakanın sosyal medyada linç etmek istediler.

Sayın bakan bu konuda asla taviz vermeden olayın üzerine gitti.

Çiftlik banka harici tespit etmiş olduğumuz 87 firma bakan Beye ve diğer bakanlara tebliğ ettik konu ile ilgili raporu.

Çiftlik banka harici diğerleri herhangi bir şekilde örgüte mensup değildi.

Pensilvanya Bu konuyla ilgili Çiftlik banka seçmişti diğerleri yalnızca acil bir dolandırıcılık sistemine halktan para topluyorlardi.

En iyimser olanları dahi halkın parasıyla kendi cebine para koymadan işyeri açarak Daha sonra da popüler etmiş olduğum markayi bayım Olurmusun fuarıne kadar taşıyarak Franchise veererek
Amaç milletin parasını kullanarak İş yeri sahibi olmak ve Franchise vermiş olduğu yerlerden toplamış olduğu parayla yatırımcılara parasını ödemek.

Böyle firmalarda işlerinde 87 tane nin 2 /3 adetti.

Dolandırıcı olmak istemeyenler yatırımcılarına senet verdiler borçlarını ödeyeceklerini taahhut ettiler. Bunların sayısı iki üç tane şirketi geçmiyordu.

Kurunun yanında yaş da yanacağı ne onlar da biliyordu.

Kısaca en iyimser idari
" ponzi " olarak ise basladi.

Son olarak Mehmet Aydın Bitcoin ile yatırımcılarını paraları ödeyeceğini söyledi bizde bu doğru mu diye yine Araştırdık meğerse bir Bitcoin mining cihazı 24.000 TL Fakat onların aldığı Çin'den birebir taklit ve sahte 120 dolar Bunu öğrenince yine kamuoyu ile paylaştık bunların amacı Bitcoin değeri vererek olayı bir yıl daha uzatmakta ona da engel olduk.

Bu surecte ekim de Mehmet Aydın Beni bizzat arayarak susmam karşılığında bana 500 bin dolar teklif ettiler.

Seyhan Hanım bizimle neden uğraşıyorsun biz ponzi değiliz milli bir mesele bu Siz İngiliz ajanı mısınız Neden bizim önümüzü kesmek istiyorsunuz diyorlardı ama onlarda daha önce röportajlarında Mehmet Aydın'da ones olduğunu zaten söylüyordu Yani kendi itiraf etmişti ve sistemin böyle bir para kazanarak insanlara ödeme yapması mümkün değildi çünkü kurmuş oldukları tesislerine halen gelirleri yoktu.

Bu arada toplamış oldukları paranın yüzde yirmi kadarını Şarküteri zinciri kurmaya başladılar toplam 250 adet
Yani bu kadar a kurmuş olan bir Şarküteri şirketinin zincirinin rakamı minimum 50 milyon dolar eder.

Eğer ki Çiftlik Bank Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çiftlik Bank Lara el koymuş olsa ve atanacak kayyumun içerisine tarımdan hayvancılıktan anlayan başarılı bir ekip atan sa iyi bir reklam agi ve üretimde Şarküteri adedinin 1000 adet ustune çıkarırsa
Çiftlik Bank'ın marka değeri minimum 500 milyon dolar olur. Bu da maksimum 20 milyon dolara bu sistem gerçekleşir.

500 milyon dolar yaklaşık 2 milyar TL eder.
Yatırımcıların devlet tarafından ana parası verilir.

Böylelikle Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı üretmiş olduğu çiftliklerinde Şarküteri mamüllerini devir ağda halka organik sağlıklı ve ekonomik olmak üzere satış yapabilir Hatta bu konuda 1 milyar dolara şirketin değerini göstererek 500 milyon dolar da yabancı yatırım olarak alınan parayı hayvancılık reformunda kullanabilirler.

Bunun dışında her ilde hayvancılık hobi listesini geliştirmek isteyenlere de yatırım yapmak isteyenleri birleştirerek her ilde hayvancılık desteği adı altında Hem yatırımcılardan yeni güvenli olarak para yatırma larını ve bizzat da hafta sonları veyahutta Hafta ortası belirli Günlerde O kişilere Çiftlik hayatı sunarlar Böylelikle insanlar sanalda gerçekleşmiş olan çiftlik bankı daha sonra gerçek hayata da taşımış olurlar.

Çiftlik Bank adı altında kurulacak olan bir banka ile hem Çiftlik hayvancılık köylümüzün bir havuzda toplanacak yepyeni bir oluşuma imza atmış olunur.

Çiftlik Bank hem devlet güvencesi altında dünya Bankası'ndan da destekler alarak çiftçimize destek verebilmek için de yepyeni bir oluşumunda imza atmış olunur.

Kısaca her şerde bir hayır vardır...

He bu arada atanacak olan kayyumda Hani çorbada tuzumuz var diyelim de ülkemizden 100 milyar TL heba olmadan Devleti Umumiye halkımızı bu konuda uyandığımız için bu Kayyum grubuna başkanlık yapmak veya görev almaktan Bu işin en iyi takipçisi olarak böyle bir görev tebliğ edilirse Onur'la bu görevi üstlenir iz hem de Çiftlik Bank çalara hizmet ederek onlarla da daha iyi kaynaşarak hayvancılığa gerçekten destek verecek inanan insanlarla birlikte Çiftlik bankı yarınlara taşıyacağımiza eminim.

Şimdi medyada Herkes ilk Biz açıkladık diyor kamuoyunda herkes aslında Çiftlik Bank'ın sahtekarlığı ortaya koyan kişinin Seyhan Soylu ve Ayyıldız Tim olduğunu biliyorlar.

1= Sahte Bitcoinleri vermelerini engelleyen yine bizdik.

2= para transferlerinin nereye yaptıklarını parayı nereye kaçırdıklarını Kıbrıs'taki şirketi ve kaç tane şirketleri olduğunu her şeyi kamuoyunu bizden öğrendi.

3= Tarım ve Hayvancikik Bakanıi Ahmet Esref Fakibaba Çiftlik banka nasıl bir işletme olduğunu bizden öğrendi. Açılışlarına katılmadı

4= Uruguay kimliğin
 4 = Sanayi ve bilişim Bakanı Dr Faruk özlü kendisinin dahi bilmediği ödülü Çiftlik banka vereceğini bizden öğrendi ve bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulundu.

5 = Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfekçi Çiftlik Bank'ın yolsuzluklarını ponzi sistemle Haktan mevduat topladıklarını nasıl bir işleyiş olduğunu halkın yastık altı paralarını toplanarak yurtdışına kaçırdıklarını bizden öğrendi.

Ve konuyla ilgili peşini bırakmadı Çiftlik Bank'ın sonunu getirdi

 6 = Uruguay kimliğini ilk bizden kamuoyu öğrendi
 
7 = kamuoyunu ilk kez Biz söylüyoruz Bu bir organize dolandırıcılık Çetesi değil Çiftlik Bank bir örgütün Pensilvanya örgütüne hizmet eden bir zihniyet
 
8 = Mehmet Aydın şu anda Uruguay kimliği olmuş olsa da şu an Uruguay'da değil nerede olduğunu tespit etmek üzereyiz

9 = Mehmet Aydın'ın günah çıkarmak için ses kasedini kamuoyuna ilk paylaşan yine biz olduk

10 = Çiftlik Bank Azerbaycan Ukrayna Dubai Almanya bayiliklerini konsolosluklara ihbar Ee biz bildirdik.

Türkiye'deki konsolosluklar üzerinde Dışişleri bakanlıkları arayarak bilgiler aktardık ve o Ülkelerde de Çiftlik Bank var ayak uydurduk

11 = Biz Çiftlik banka durdurma seyret Çiftlik Bank 100 milyar TL piyasadan para çekerek Fethullah Gülen'in ekonomiye darbe yapmasına sebep olacaklardı

12 = Çiftlik Bank atanacak olan Kayyum içerisinde şahsıma Bu konuyla ilgili bir tebliğ görev verildiğinde bir yıl içerisinde tüm yatırımcıların parasını ödeyerek Çiftlik Bankada bir dünya markası haline getireceğim e şerefim üzerine and içiyorum.

Bu konuyla ilgili Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'dan gerekli bakanlıklardan konunun incelenerek bu görevi şahsıma tebliğ etmelerini arz ve talep ediyorumDiğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.