Sosyal medyada duyuldu! Kuzeninin istismarına uğradı

Sosyal medyada duyuldu! Kuzeninin istismarına uğradı
İnternette bir kadın sitesine üye olan kadının anlattıkları önce o platformda sonra sosyal medyada günün konusu oldu. 26 yaşında Tekirdağ'da yaşayan kadının kuzeninin kendisini uyuşturucuya alıştırdığını ve sonra istismar ettiğini söyledi.03.03.2018 19:00

İddiaya göre; amcasının oğlu genç kızın yanına gelerek babasının ölümünün ardından genç kıza yardım edebileceğini söyledi. Her satırı dehşete düşüren olay ise bundan sonra başladı. 26 yaşındaki kız amcasının oğlunun tecavüzüne uğradı.

İntiharın eşiğine geliyor

Genç kız intiharın eşiğine geldi ve bir kadın platformunda intihar edeceğine dair mesajlar paylaştı.

Uyuşturucuya alıştırılıyor

Kadın sitesi forumunda yer alan itiraflara göre uyuşturucuya da alıştırılan kadın, ağır fiziksel işkence de gördü. Yaşadığı şiddet sarmalından kurtulamayan kadın, üye olduğu kadın sitesinden sesini duyurmaya başladı. Sosyal medyada infial yaratan olay sonrası polis eve girdi. Polisin geldiğini gören adam önce kapıyı kilitledi ardından da genç kadını feci şekilde darp etti. Polis, çilingirci çağırıp içeri girdi. 155 ekipleri saldırganı gözaltına alırken genç kadın da 112 ekipleri tarafından hastaneye götürüldü.

Şikayet olmayınca serbest kalıyor

Yaşananlar sonrası karakola gidip son durumu öğrenmeye çalışan bazı vatandaşlar ise acı gerçekle yüzleşti. Hayatı kabusa dönen kadın şikayetçi olmayınca amcasının oğlu da karakolda serbest bırakıldı.


Sosyal medya sayesinde duyuldu! Kuzeninin istismarına uğradı


Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.