En Drama Film ''Aydınlık Uzak Değil'’ Kumburgaz'da Start Aldı

En Drama Film ''Aydınlık Uzak Değil'’  Kumburgaz'da Start Aldı
Yeşilçam Film Yapım tarafından çekimlerine önümüzdeki günlerde Kumburgaz'da başlayacak olan Aydınlık Uzak Değil adlı sinema filmi; kadına şiddet, uyuşturucu ile mücadele ve engellilerimizin mağduriyeti konularını işleyen toplumsal bir film..27.08.2019 16:22

Yeşilçam Film  Yapım tarafından çekimlerine önümüzdeki günlerde  Kumburgaz'da başlayacak olan Aydınlık Uzak Değil adlı sinema filmi, Kuracağı platosuyla Kumburgaz'ı’ın tanıtımında da önemli bir turizm elçiliğine de imza atacak. Kumburgaz’a geleceği düşünülen öğrenci gruplarının Ülkemizde’da yaşanan dramların sinemaya aktarıldığı filmde Cemil Kızılaslan'ın yapımcılığı üstlendiği filmde yönetmenliğini ise yoğunluğuna rağmen yazıp yönettiği birçok filmle gündem yaratan yine Cemil Kızılaslan üstlenirken, 20’ye yakın sinema ve tiyatro dizisinde yer alan genç yetenekler boy gösterecek.

DUYGU YÜKLÜ BİR SENARYO

Duygu yüklü bir senaryonun sahnelerine ev sahipliği yapacak olan Kumburgaz’ın plato olarak seçildiği filmin çekimlerinin 5 hafta sürmesi öngörülürken, filmin senarist ve yönetmenliğini üstlenen, Cemil Kızılaslan, Sevda Ve İntikam, Adalet Yolu, Madende Tuzak, Gizemli Yol, Ağır Bedel, Babaların Savaşı, Efeler Diyarı, Kan ve Kin, Şelale ve İhanetin Bedeli gibi 30’a yakın sinema filmine imza atan  Kızılaslan'ın son filmi ‘Aydınlık Uzak Değil ’ için de iddialı konuşarak “Ben yenisini yazana kadar, yazılmış en anlamlı drama ve toplumsal konulu film” sözüyle olduğu kadar acıyı yaşamış veya hissetmiş kadın erkek yaşlı genç eğitimli eğitimsiz herkesin yüreğine dokunacak drama ve  yaşanan toplumsal felaketlere ve olaylara farklı bakış açısıyla bakan bir filmi Kumburgaz’ın sıcak insanlarının ev sahipliğinde çekip sinema severlerle ve Türk halkıyla buluşturacağız” dedi.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Önümüzdeki günlerde Kumburgaz'da  başlayacağı  kaydedildi. Cemil Kızılaslan, filmin ilk basın buluşması olması dolayısıyla kendilerine bu fırsatı veren Tercüman Blog, Son Havadis, Hürses, GünaydınTV, MedyatürkTV, TV One News ve Ulusal Basın Birliği Başkanı Y.Deniz Barak'a ve gazetecilere  katkılarından dolayı teşekkür ederken,  Başkan Barak'a da “Kumburgaz’ın tanıtımına katkı koymanız, sadece bir sahnenin değil filmin Kumburgaz'da geçiyor olması bizim için önemli. Biz de Basın Birliği ve gazeteciler olarak sizler için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapmayı hazırız. Sizde çekim enerjizi ve duygusu yaratan bu film bizde de şimdiden izleme duygu ve heyecan yarattı. Başarılarınızın devamını diliyorum. Biz de Ulusal Basın Birliği ve gazeteciler ve Birlik yönetimi olarak her zaman sizin yanınızdayız” dedi.

SÜRPRİZ KONUK İSİMLER DE KADROYA DAHİL EDİLECEK

Başrollerde sürpriz isimlerin olacağı “Aydınlık Uzak Değil ” isimli sinema filminin kadrosunda  önemli isimlerin yanı sıra sürpriz konuk isimlerin de kadroya dahil olacağı kaydedildi.

Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.