Bu Hafta Vizyona 9 Film Girecek

Bu Hafta Vizyona 9 Film Girecek
Bu hafta sinema severlerle buluşacak 9 film:23.06.2017 10:30

Transformers 5: Son Şövalye: Transformers için yönetmen koltuğuna son kez oturan Michael Bay, serinin son filmi ‘Transformers 5: Son Şövalye’ hayranları ile buluşacak. Filmin başrollerini Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Laura Haddock, Isabela Moner, Stanley Tucci, John Turturro ve Josh Duhamel'in paylaştığı filmde kahramanlar düşmana dönüşerek iki dünya arasında son büyük savaşı izleyicilere gösterecek.


Kara Gün: Filmin başrolleri arasında Mark Wahlberg, J.K. Simmons, Michelle Monaghan, John Goodman, Kevin Bacon, Rachel Brosnahan ve Melissa Benoist gibi isimler yer almaktadır.Yönetmenliğini ise Peter Berg üstlenmiştir. Tarihsel bir gerilim filmi olan Kara Gün, 2013 Boston maratonunda gerçekleşen bombalı saldırıyı konu ediniyor.


Berlin Sendromu: Filmin başrol ismi Teresa Palmer’in yanında Max Riemelt, Lucie Aron ve Matthias Habich rol alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Cate Shortlans oturmaktadır. Film Avusturyalı fotoğrafçı bir kızın Berlin’de tanıştığı adamın tutsak ettiği evden kurtulmasını anlatıyor.


Dağların Ardında: Çektiği kısa filmlerle uluslararası düzenlenen festivallerde bir çok ödül alan Vatche Boulghouurjian’ın son filmi, Lübnan’da yaşayan görme engelli genç bir müzisyenin gerçek kimliğini arama hikayesini anlatıyor.


93 Yazı: Filmin başrollerini Laia Artigas, Paula Blanco, Etna Campillo ve Bruna Cusi paylaşmaktadır. Yönetmen Carla Simon, 6 yaşındaki Frida’nın gözünden hayatını değiştiren o yazı duygusal bir şekilde vizyona aktarıyor.


Recep İvedik 5: Filmi yazan ve başrollerinde oynayan Şahan Gökbakar Recep İvedik rolü ile 5. Kez izleyenlerle buluşacak.


Tatlı Şeyler: Filmin yönetmen koltuğunda Uğur Uludağ oturmaktadır. Toprak Sergen, Cem Özer, İlhan Şeşen, Uğur Uludağ ve Cem Uçan'ın boy gösterdiği film komedi severlerle bu hafta vizyonda buluşacak.


Büyü 2: Yönetmenliğini Adnan Güler’in yaptığı devam filminde Gizem Salkım, Özgül Kavruk, İlayna Kıyak, Can Arpacı ve Yeşim Salkım gibi isimler yer almaktadır.


Tavşan Okulu: Vizyonun animasyon filmi Ute Von Münchow-Pohl’dan geliyor. Vaktinin çoğunu türlü oyunlarla geçiren Max’in, yaptığı kaza sonucu kendini sihirli tavşanların yer aldığı bir okulda bulur.

Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.