Değişmek isteyenler Farkındalık Festivali'nde

Değişmek isteyenler Farkındalık Festivali'nde
Dünya Değişim Akademisi, değişmek ve gelişmek isteyenler için her ay Türkiye’nin gözde ve doğal mekanlarında Farkındalık Festival’leri düzenliyor. Akademi, 24-25 Şubat haftasonu için bir organizasyon daha hazırladı. 09.02.2018 14:04

Değişim Uzmanları, ‘Amaç farkındalığı artırmak, mutluluğu yakalamak,olmak istediğiniz şey olmak, değişimi kucaklamak! Bunun için festivalde uygulanacak çalışmalar ile hem neşelenecek hem de durağanlığı aşıp içinizdeki her şeyi yapabilme gücünün farkına varacaksınız. Değişim varoluşun değişmez kuralıdır. Değişim sürekli gerçekleşen ve kaçınılmaz bir olgudur.  Kişi hayatın değişim üzerine kurulduğunu kavramalıdır.” diyerek, herkesi yenilenmek, gelişmek, kendini aşmak için değişimi kucaklamaya davet etti.

Toplamda 9 çalışma sunulacak


Festival için iş arkadaşlarınız, aileniz, sevdiklerinizle veya tek başınıza rahatça katılmanıza imkan verecek canayakın bir ortam hazırlanıyor. Dünyanın en güçlü, doğal ve kadim tekniklerinin uygulanacağı programda farkındalığınızı yükseltecek unutulmayacak bir interaktif söyleşi de yer alacak.

Özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesine yönelik 4 özel çalışma ve nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme, vücut çalıştırma seansları ile toplamda 9 çalışma sunulacak. Programa katılacak olanlar Kocaeli - Wellborn Luxury Hotel’de SPA, hamam, havuz imkanlarından ücretsiz yararlanabilecek ve körfez boyunca sportif yürüyüşler yapabilecek.

Festival Programı ayrıntıları

Wellborn Hotel, Kocaeli 24-25 Şubat 2018

24 Şubat Cumartesi

11.00 – Kök Enerji Merkezi Çalışması – Özgüvenin geliştirilmesi
12.30- Kahvaltı
14.30 –Konsantrasyon çalışması
15.30 - Nefes çalışması
17.00 –Pelvis Enerji Merkezi Çalışması – Yaratıcılığın geliştirilmesi
18.45 - Akşam Yemeği
19:45 - Dans Gösterileri
20.00 - İnteraktif söyleşi - Tüm Sorulara Cevaplar

25 Şubat Pazar

08.00 – Karın Enerji Merkezi Çalışması - İçsel gücün geliştirilmesi
09.30 - Kahvaltı
12.30 - Vücut çalıştırma teknikleri
13.30 - Gevşeme çalışması
15.00 – Göğüs Enerji Merkezi Çalışması - Saf Sevginin geliştirilmesi


Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.