Türkiye'nin en kapsamlı kahvaltı buluşması

Türkiye'nin en kapsamlı kahvaltı buluşması
Klasik kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri, organik, glutensiz, vegan, vejetaryen ve çocuklara yönelik kahvaltılıklar, özel şeflerden gurme lezzet alanları sunumlar ve tadımların yer aldığı Breakfast Kahvaltı Festivali, Tarihi Sirkeci Garı'nda 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde ziyaretçilerini bekliyor.20.04.2017 11:51

Etkinlik süresince çalışma atölyeleri, eğitimler ve ünlü şeflerle kahvaltı şovları düzenleniyor. Mehmet Yaşin’den “Kahvaltıdan tat alma yolları, neler yemeliyiz?”; Sahrap Soysal’dan “Anadolu'dan Güzellik Kahvaltıları”; Hakan Doğan’dan “13000 Yıldan Günümüze Gelen Ekmek… Buğday, Un, Ekşi maya ve Ekmek” Cenk Girginol’dan “Kahve Nasıl Demlenir? Doğru Ekipman ve Kahve seçimi ile Kahve Demlemenin Bilinmeyenleri.” gibi birçok gastronomi etkinliği Breakfast Kahvaltı Festivali’nde yer alacak.

Festival, son tüketici odaklı stant alanlarının dışında kahvaltı ile ilgili tüm ürün ve hizmet tedarikçilerini buluşturan bir endüstri fuarı işlevi de görüyor. Breakfast Kahvaltı Festivali Türkiye’nin en leziz kahvaltılıklarının üreticilerini, satış yapanları ve tüketicileri buluşturuyor.

Festival boyunca müzik gruplarının canlı sahne performansları ve DJ’ler, katılımcılara tadına doyulmaz bir haftasonu yaşatacak.

Breakfast Kahvaltı Festivali bilet alımı ve program takibi Biletix'ten yapılabilecek.

Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.