Yiğidolar iftarda Hasköy Sahile sığmadı

Yiğidolar iftarda Hasköy Sahile sığmadı
İstanbul Sivas Dernekler Federasyonumuzun düzenlediği İFTAR programına ve akabinde 12. Yerel Tatlar Festivali Sivas Gecesine yoğun katılım oldu. 04.06.2018 19:37
İstanbul Sivas Dernekler Federasyonu (İSDERFED), Beyoğlu Hasköy Ramazan Etkinlik alanında iftar programı gerçekleştirdi.  Program 12. Yerel Tatlar Festival ile birleşince, Sivas Gecesi adeta şenlik havasında gerçekleşti.

(İSDERFED) Sivas gecesindecoşkulu  ve yoğun bir katılım yoğun katılım oldu.  Başkan Mesut ŞAT, ‘’Bizim Adımıza Yiğido Derler’’ o zaman biz bize yakışanı yapmak zorundayız. Biz en iyisini en iyi şekilde yapmak zorundayız. Ufak tefek eksiklerimiz olsa da Hasköy Sahil'i gerçekten salladık. 2 yıldır Kurulu olan etkinlik alanı belki de ilk defa bu kadar coşkulu bir kalabalığı ağırladı, gurur duyduk’’ diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Başkan şat,  yaptığı açıklamada ‘’Hasköy Ramazan Etkinlik Alanında tam bir izdihama sebep olan  yiğidolara teşekkür ediyoruz. başta bu güzel programa emeği geçenleri tebrik ediyor, gecede sahne alan sanatçılarımız İlknur Yılmaz, Gülcan Oktay, Naci Ateş, Osman Kurt, Halil Özdemir ve Sunumuyla her zamanki gibi fark yapan Mustafa Yılmaz'a Hocamız Arif Taçyıldız'a Davul Zurna Ekibimize ve Ümraniye Sivaslılar Derneği Halk Oyunları Ekibine, Doğanşar Folklor EKibine teşekkür ederiz’’ dedi..

Başkan Şat gece ilgili bir mesaj da yayınladı. ŞAT'ın yayınladığı mesajda, ‘’İSDERFED olarak Beyoğlu Hasköy'de yine binlerce hemşerimiz ile önce ayni sofrada iftarımızı açtık, sonrada halaylarla, türkülerle, yöresel yemeklerimizle, Yiğidolar ve Sivas dostları bir araya geldik.

Düzenlemiş olduğumuz iftar ve festival programımıza katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Bey ve ekibine, AK Parti milletvekili adayı hemşerimiz Abdullah Güler Beye, Hemşerimiz Milletvekili Ekrem Erdem Beye, Milletvekili Canan Kalsın Hanıma, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş Bey ve Yönetim Kuruluna, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yolcu Hanıma, AK Parti  Beyoğlu İlçe Eski Başkanı Ve Türkiye Okçuluk  Federasyonu Başkanı Rüstem Dindarol Beye, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan Beye, Milletvekilleri Adaylarına, MHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bayram Gölcük Bey Ve Yönetim Kurulu İle Kadın Kollarına, BBP Beyoğlu İlce Başkanımız Metin Duman Bey Ve Yönetim Kurulu İle Kadın Kollarına, BBP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Fedai Karakol Bey Ve Yönetim Kuruluna, İBB İstaç Genel Müdürü Hemşerimiz Fahrettin Soran Beye, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Hemşerimiz Şaban Demirel Beye, 15 Temmuz Gaziler Platformu ve SUDEF Başkanı Erol Bulut Bey Ve Yönetim Kuruluna, Sidap Başkanı Ömer Şanlı Beye, Sultangazi Sivaslılar Dernek Başkanımız Recep Bölükbaşı Beye, Bahçelievler Sivaslılar Derneğimiz Adına Hacı Güney Beye, Türkiye Basın Birliği  (TBB) Genel  Başkanı Yıldıray Deniz Barak Beye, Prof.Dr.Çetin Aygün Hocamıza, Anadolu Dernek Tv Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Beye, Beyoğlu Erzurumlular Derneğimize davetimize katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim’’ dedi.Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.