Caner Erkin ile boşanan Asena Atalay adliyede!

Caner Erkin ile boşanan Asena Atalay  adliyede!
Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in açtığı velayet davası için geçtiğimiz hafta İstanbul Adliye’sine gelen Asena Atalay, bu kez oğlunun nafaka davası için adliyeydi.30.05.2017 17:46

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin ile boşanan Asena Atalay, rngeçtiğimiz hafta oğlunun velayet davası için adliye gelmişti. Atalay bu rnkez oğlu Çınar Erkin için aylık 50 bin TL, yıllık toplam 600 bin TL'li rniştirak nafakası talebiyle açtığı davaya katılmak üzere İstanbul rnAdliyesi'nde görüntülendi.

Avukatı Beyza Sındıraç ile İstanbul rn12. Aile Mahkemesi'nde görülen davaya katılan Atalay'ın 3 tanığı rndinlendi. Davalı Caner Erkin'i ise avukatları temsil etti.

Çınarrn Erkin'in bakıcısı, İngilizce öğretmeni ve piyano öğretmeninin tanık rnifadelerinin ardından duruşma ertelendi. Atalay duruşma sonrası açıklamarn yapmaktan kaçınırken, avukatıyla birlikte adliyeden ayrıldı.

Asenarn Atalay boşanma sonrası velayeti kendisine verilen 6 yaşındaki oğlunun rngenel bakım ve eğitim masraflarının Caner Erkin'in mahkeme kararıyla rnkarşılaması gerektiği ancak Erkin'in bu yükümlülüklerini yerine rngetirmediğini iddia etmişti.

Atalay bunun üzerine, oğlunun rnbarınma giderleri, sağlık giderleri, özel okul, spor ve müzik eğitimi, rngıda masrafı, ulaşım giderleri, bakıcı parası, özel yabancı dil eğitmen,rn dershane, yurtdışı okul, özel eğitmen, tatil masrafları için aylık 50 rnbin TL'lik iştirak nafakası davası açmıştı.

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.