Feyza Çıpa ölümden döndü...

Feyza Çıpa ölümden döndü...
Kutsi ile evlilik yolunda ilerleyen ünlü oyuncu Feyza Çıpa, ölümden döndü. Dört nala giden attan düşen ve sert bir şekilde zemine düşen ünlü oyuncunun vücudunda bazı ezilmeler oldu ve eli kırıldı. Çıpa, şuan yürümekte de zorluk çekiyor.04.04.2017 14:45


Yaklaşık bir yıldır binicilik eğitimi alan ve atlara karşı büyük bir sevgi besleyen Çıpa, 10 gün önce az daha bu tutkusunun kurbanı oluyordu.

APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI


Atlara ve biniciliğe tutkuyla bağlanan Çıpa'nın haftanın her günü Ömerli'de bir binicilik eğitimi merkezinde ata bindiği öğrenildi. Eğitimi sırasında dengesini kaybederek atın üzerinden savrulan ve sert bir şekilde zemine düşen Çıpa, acilen hastaneye kaldırıldı.

Feyza Çıpa ölümden döndü... ile ilgili görsel sonucu

YÜRÜMEKTE BİLE ZORLANIYOR


Kazanın ardından açıklama yapan Çıpa, “Dört nal engel atlıyordum. Parkur yapıyordum. O sırada düştüm. Vücudumun çeşitli yerlerinde ezilme oldu. Elim kırıldı. Şu an yürümekte zorluk çekiyorum ama buna da şükür” diyerek kazanın detaylarını anlattı.

Çıpa, en az iki ay boyunca ata binemeyeceğini sözlerine ekledi. Güzel oyuncu, Kutsi ile evliliğe giden ciddi bir beraberlik yaşıyor.


Feyza Çıpa ölümden döndü... ile ilgili görsel sonucu

 

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.