Hülya Koçyiğit, Hala hastanedeyim ancak size cevap verebiliyorum. .

Hülya Koçyiğit,  Hala hastanedeyim ancak size cevap verebiliyorum. .
ABD'nin New York kentinde akciğerindeki kanserli bölge için ameliyat edilen sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, sosyal medya paylaşımı ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Hülya Koçyiğit, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini belirtti.29.05.2017 15:14

Geçtiğimizrn günlerde yoğun bakımdan çıkartılarak normal odaya alınan hülya rnkoçyiğit, bir süre önce nefes almakta zorlandığını açıklamıştı.

bugün yeni bir paylaşımda bulunan usta sanatçı, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini belirtti.

'AĞRILARIM İÇİN DAMARDAN VE AĞIZDAN İLAÇ ALIYORUM'


Türkrn sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit, 'Herkese hayırlı Ramazanlar rndilerim. Hala hastanedeyim ancak size cevap verebiliyorum.

Ağrılarımrn için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiler ama dayılmaz, şiddetli rnağrılarıma damardan ve ağızdan ilaç almaya devam ediyorum.

Henüzrn direni de çıkaramadılar. Özetle sıkıntım çok ama sabrediyorum, rnşükrediyorum. Bu mübarek günlerde bana ulaşmaya çalışan sevenlerim, rndostlarım, ailem var.

Sizler varsınız. Hepiniz direnme gücü rnveriyorsunuz bana. Benim için dua eden herkesten Allah razı olsun. rnAllah'ın izni ve desteğinizle bu zor günleri atlatacağım. Çünkü rnsevginiz, yaşam enerjisi. Sevgilerimle' ifadelerini kullandı.

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.