Kutsi 'nin instagram hesabı mesajı !

Kutsi 'nin instagram hesabı mesajı !
Gizli birlikteliklerini nikah masasında bitirmek isteyen Feyza Çıpa ile şarkıcı Kutsi arasında kriz çıktı. SebebiKutsi 2008’de evlendiği Sinem Bayraktutar’ı 2014’te oyuncu Feyza Çıpa ile aldatmıştı.Çift kızları Ceylin Ada ve Lila’ya rağmen Temmuz 2015’te boşanmıştı.24.05.2017 21:45

Posta'nın haberine göre, Feyza rnÇıpa ‘yuva yıkan kadın’, Kutsi ise ‘ihanet eden adam’ suçlamasından rnkurtulmak için 2.5 yıl birlikte görüntü vermedi. Basının önüne el ele rnilk kez Aralık 2016’da ortaya çıktılar.

Feyza Çıpa “Yakında rnevleniyoruz” dedi. Ancak nikah bir türlü gerçekleşmedi. Sevgilisine “Ne rnzaman evleneceğiz?” diye sık sık soran Feyza Çıpa her defasında “Biraz rndaha zaman geçsin acele etmeyelim” cevabını aldı.

EVİ TERK ETTİ
Kutsi’ninrn sosyal medya hesabında Feyza Çıpa’nın tek kare fotoğrafını paylaşmamasırn ilişkide gerginlik yarattı. Sevgililer 10 gün önce büyük bir kavga rnetti. Feyza Çıpa, Kutsi’ye “İlişkimize sahip çıkmıyorsun” diye bağırdı.

rnKutsi birlikte oturdukları evi terk etti. Feyza Çıpa’nın doğum gününde rnaraya ortak dostlar girdi, barıştılar.
Kutsi 3 yıllık ilişkileri rnboyunca Instagram’a ilk kez Feyza Çıpa ile çekilmiş fotoğrafını koyup rnaltına, "Hayal kadar güzel, gerçek kadar kalıcısın kalbimde"...İyi ki rndoğdun sevgili..." notunu düştü. Kutsi’nin sevgilisine bu kez evlilik rnsözü verdiği iddia ediliyor.


Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.