Murat Başoğlu ve yeğenine hapis istemi

Murat Başoğlu ve yeğenine hapis istemi
Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın Bodrum'da bir teknede öpüşürken fotoğraflarının çekilip yayınlanmasının ardından başlatılan soruşturma tamamlandı.12.09.2017 18:59

Son dakika haberine göre Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı rnhakkında Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hayasızca davranışlarda rnbulunmak iddiasıyla kamu davası açıldı.

Geçtiğimiz günlerde Muratrn Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın Bodrum'da bir teknede rnöpüşürken fotoğraflarının çekilip yayınlanmasının ardından başlatılan rnsoruşturma tamamlandı.

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Murat rnBaşoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında hayasızca rndavranışlarda bulunmak iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianamern düzenlendi. İddianame Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.

Bilindiğirn gibi Murat Başoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı Bodrum'da bir rnteknede öpüşürken yakalanmış, fotoğrafları yayınlanmıştı. Olaylar rnardından 31 Ağustos'ta Bodrum Cumhuriyet Savcılığı'na giderek ifade rnveren Murat Başoğlu'na Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince yurt dışına çıkış rnyasağı konulup, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Başoğlu rnifadesinde fotoğraflardaki kadının yeğeni değil plajda tanıştığı yabancırn uyruklu bir kadın olduğunu ileri sürmüştü.

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.