Murat Boz: Sezen Aksu dinlemem!

Murat Boz: Sezen Aksu dinlemem!
Dönerse Senindir filminin oyuncuları İrem Sak, Murat Boz ve Yasemin Allen ayrılık sonrası yaşadıkları aşk acıları hakkında açıklamalarda bulundu23.12.2016 23:43

Bugün itibariyle vizyondaki yerini alan "Dönerse Senindir" filminin başrol oyuncuları Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen, yaşadıkları ayrılık acılarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dinledikleri şarkıların sorulduğu isimlerden Murat Boz, ayrılık sonrası Sezen Aksu dinlemediğini belirtirken İrem Sak ise bir sevgilisinin kapısına dayandığını anlattı.

"KAPISINA DAYANDIM, PİŞMANIM!"


Ayrılığın ardından dinlenen şarkıların çok önemli olduğunun altını çizen İrem Sak, "Ne dinlediğine dikkat etmelisin. Yoksa kendini onun kapısında bulabilirsin. Bir kere dayandım, şimdi çok pişmanım" dedi.

Aşk acısı çekerken asla Sezen Aksu dinlemediğini belirten Murat Boz ise, "Ayrılık süreçlerimde hiç Sezen Aksu dinlemedim. Kendisi benim ilahımdır ama ayrılık sürecinde pek iyi gelmiyor. Tavsiye ederim; ayrılınca hareketli şarkılar dinleyin, kendinizi spora verin. Süreci atlatınca Sezen dinlemeye devam edebilirsiniz. Ayrılık konusunda şarkılar çok önemli. Besteci o şarkıyı sana yazmış gibi geliyor. 'O acıyı yaşayan sadece sen değilsin' hissi çok önemli. Bu, insana umut verir" derken, Yasemin Allen ise rock müzik dinlediğini söyledi.


Murat Boz: Sezen Aksu dinlemem!

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.