Özcan Deniz'in sevgilisi kimdir ve kaç yaşında?

Özcan Deniz'in sevgilisi kimdir ve kaç yaşında?
Feyza Aktan magazin gündemine bomba gibi düştü. 1 yıldır Özcan Deniz ile sevgili olan Feyza Aktan evlenmeye hazırlanıyor. Herkesin merak ettiği ise Feyza Aktan'ın kim olduğu... Aralarında 20 yaş olmasına rağmen devam eden ilişkilerini mutlu sonla tamamlamak isteyen Özcan Deniz'in sevgilisi Feyza Aktan'a gelin yakından bakalım!12.10.2017 18:31Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisi Özcan Deniz ile dünyaevine girmeye hazırlanan Feyza Aktan Instagram hesabını çok sık kullanmıyor.
2 bin 900 takipçisi olan Feyza Aktan aslen Antalyalı.
25 yaşında olan Feyza Aktan'ın hamile olduğunu öğrenen Özcan Deniz sevgilisine tam 250 bin TL değerinde bir tek taş hediye etti.
Hamile haberleriyle gündeme gelen Feyza Aktan, Instagram'da model gibi pozlar veriyor.
Paris'te dünya evine girecek olan ikili İstanbul'da Zekeriyaköy'de bir villada yaşayacak.


<span style=font-size:20px><strong>İşte Özcan Deniz&#39;in müstakbel eşi Feyza Aktan&#39;ın Instagram&#39;dan paylaştığı fotoğrafları;</strong></span>

İşte Özcan Deniz'in müstakbel eşi Feyza Aktan'ın Instagram'dan paylaştığı fotoğrafları;


Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisi <strong>Özcan Deni</strong>z ile dünyaevine girmeye hazırlanan<strong> Feyza Aktan</strong>&nbsp;Instagram hesabını çok sık kullanmıyor. 2 bin takipçisi olan <strong>Feyza Aktan</strong> aslen Antalyalı.

Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisi Özcan Deniz ile dünyaevine girmeye hazırlanan Feyza Aktan Instagram hesabını çok sık kullanmıyor. 2 bin takipçisi olan Feyza Aktan aslen Antalyalı.


Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.