Sinan Akçıl doğum gününe katılmayan İrem Derici'ye çok kızdı

Sinan Akçıl doğum gününe katılmayan İrem Derici'ye çok kızdı
Sinan Akçıl, önceki akşamki yaş gününe katılmayan İrem Derici’ye üstü kapalı gönderme yaptı: ‘Buraya çağırdığım halde gelmeyen isimler, ona göre muamele görecekler!24.05.2017 21:56
 

Sinan Akçıl, doğum gününde sanat dünyasını topa tuttu. Serdar rnOrtaç'la yazıp seslendirdiği 'Yüzyılın Aşkı' adlı şarkının tanıtımını rnönceki akşam Les Ottomans Otel'de yapan Akçıl, 34. yaş gününü de rnkutladı. Akçıl, geceye katılmayan isimlere ise gönderme yaptı.

Ünlü rnmüzisyen, "Desteklediğim bazı arkadaşlarım gelmedi. Özellikle iki kişiyirn özel davet ettim ve gelmediler. Bundan sonra benden ona göre muamele rngörecekler" dedi. Sinan Akçıl, "Bu isim İrem Derici mi?" diye soran rngazetecilere ise "Doğru tahmin" yanıtını verdi.

"Sinan’ın hediyesi toz şeker gibi"
Gecedenrn erken ayrılan Demet Akalın, Sinan Akçıl’ın hediye ettiği bilekliği rnkameralara göstererek, “Bu bileklik diğerlerinin yanında toz şeker gibi rnduruyor. Kesin Sinan’a hediye geldi, o da bana hediye etti. Bu Demet rnAkalın’a gelmez, bu yüzden geceden erken ayrılıyorum” diye espri yaptı.

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.