Umutlar Tükenmez Film çekimleri için tarih belli oldu

Umutlar Tükenmez Film çekimleri için tarih belli oldu
Çekimlerine Kumburgaz’da başlanacak olan ‘Umutlar Tükenmez’ filminin Yönetmeni Cemil Kızılaslan film hakkında ki detayları gazetemize anlattı.30.11.2017 15:02


Kumburgaz’da çekilecek olan filmin yönetmen, senarist, yapımcı ve aynı zamanda oyunculuğunu yapacak olan Cemil Kızılaslan Yeni yılın ilk haftasında çekimleri başlayacak Umutlar Tünenmez’e start verdi.

Sevda Ve İntikam, Adalet Yolu, Madende Tuzak, Gizemli Yol, Ağır Bedel, Babaların Savaşı, Efeler Diyarı, Kan ve Kin, Şelale ve İhanetin Bedeli gibi filmlerin sahibi olan Kızılaslan’ın şimdi ki filmi ise ‘ Umutlar Tükenmez’.

Kızılaslan’ın yeni yapımı toplumumuzda her zaman içimizde bulunan fakat yeteri kadar ilgi ve destek göremeyen engelli vatandaşlarımızın da farkına varmamız için belki de yeni bir umut ışığı olacak. 

Cemil Kızılaslan, 120 dakikalık bir sinema filmi olacak olan ‘ Umutlar Tükenmez’in 1 Ocak itibariyle Kumburgaz’da çekimlere başlanacağını ifade etti.

Konusu,  engelli bir adamın hayatı ve yaşadıkları olan filmde, oyuncular içerisinde bir çok bilinen ismin de yer alıyor. Filmin kadrosunu Cemil Kızılaslan, Aysun Güven, Hasan Yıldız, Nihat Aslan, Şehnaz Dilan, Müslüm Kızılaslan, Emrah Öztürk, Birgül İncir, Birsen Berfin İncir, Ebru Ablay ve Ahmetcan Aşılan isimleri paylaşıyor.

Filmin Yönetmeni Cemil Kızılaslan çekimlerin GünaydınTV, MedyatürkTV, Tv One News, Tercüman TV'de ve çeşitli gazete, dergi ve televizyon ekipleri ve basın mensupları gözetiminde start verileceğini açıkladı.


 


Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.