Ünlü çift bugün tek celsede boşandı

Ünlü çift bugün tek celsede boşandı
2014 senesinden beri evli olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir kararla boşanma davası açtılar. Peki Erhan Çelik ve Gülben Ergen gerçekten neden boşandı? İşte boşanmalarından yatan o gerçek..06.12.2016 15:59

İki yıl önce nikâh masasına oturduğu eşi Gülben Ergen'den boşanan spiker Erhan Çelik, dün Ortaköy Feriye Lokantası'nda görüntülendi. Huzurevinde kalan TRT eski spikeri Mesut Mertcan'la ana haber bültenini sunduktan sonra Mertcan onuruna verilen yemeğe katılan Çelik, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"YAPTIĞINIZ İŞE SAYGI DUYUYORUM"

Eşi Gülben Ergen ile ayrılık sürecine dair sorular yöneltilen Çelik, "Yaptığınız işe saygı duyuyorum. Basın emekçilerisiniz ama bugüne kadar magazinle ilgili hiçbir şey konuşmadım" dedi.

"BAHSETTİĞİNİZ OLAYLARLA ALAKAM YOK"

Sosyal medya hesabında altında "Alın yazımı değiştiriyorum" yazılı manidar paylaşımına yönelik soruları da yanıtlayan Çelik, "Bütün bunların hepsi aynı kapsamda. Benim şu an bahsettiğiniz olaylarla alakam yok" diye konuştu.

"ÜÇÜNCÜ BİR ŞAHIS VAR MI?"

Sözcü'nün haberine göre Çelik,"İhanet haberleri çıktı. Biz iki tarafa da böyle bir şey konduramadık. Boşanmaya sebep olan üçüncü bir şahıs var mı?'' sorusuna ise yanıt verdi.

"GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMA GİBİ BİR ALIŞKANLIĞI VAR"

Çelik, "Gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir alışkanlığı ve güzel bir tarafı var. Zaten zaman her şeyi herkese gösteriyor'' diyerek akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Spiker, yeniden barışmanın olmayacağını da sözlerine ekledi.

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.