Usta Şarkıcı Harun Kolçak Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Usta Şarkıcı Harun Kolçak Son Yolculuğuna Uğurlandı!
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta şarkıcı Harun Kolçak, son yolculuğuna uğurlandı.21.07.2017 17:50

Uzun zamandır kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden sevilen şarkıcı Harun Kolçak, son yolculuğuna uğurlandı. Sevilen şarkıcı Harun Kolçak’ın cenaze törenine sevenlerinin yanı sıra, iş ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

EŞREF KOLÇAK OĞLU HARUN KOLÇAK'LA SON GÖRÜŞMESİNİ ANLATTI!

Türk sinemasının efsane oyuncularından olan Eşref Kolçak, geride bıraktığımız günlerde kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden oğlu sevilen şarkıcı Harun Kolçak'la son görüşmesini anlattı.
Oğlu Harun Kolçak'ın vefat haberini Bursa'daki evinde alan acılı baba Eşref Kolçak, oğlu ile On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayı'ndan önce Yalova’da verdiği konserde birlikte olduklarını belirten usta oyuncu Eşref Kolçak, “O konserini izledim. Bir de 15 Temmuz’da doğum günüydü. Telefon ile konuştuk, ‘Baba doktor yanımda, onunla konuş’ dedi. Ben iyi dileklerimi ilettim. Doktor bana iyi olduğunu söyledi ama doktorunun konuşması bana yeterli gelmedi. 2-3 gün sonra tekrar hastaneye kaldırıldı. Daha sonra hastanedeyken doktoruyla görüştüm, ‘Verdiğimiz ilaçların hiçbirini almamış’ dedi. Kasıtlı olarak almamış. Annesinin üzerine yemin ettirdim, ‘İlaçlarını al’ dedim, ‘Tamam baba, yemin ederim alacağım’ dedi. Yine almamış. Allak bullak durumdayım. Ne söylesem benim için hiçbir şey ifade etmez. Nasip buymuş. Bundan sonraki yaşamımızda tek başımıza kalmış olacağız ama ben hiçbir zaman tek başıma değilim. Allah’a çok şükür arkamda 80 milyonum var" açıklamasını yaptı.

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.