Yakışıklı oyuncu Buğra Gürsoy evleniyor...

Yakışıklı oyuncu Buğra Gürsoy evleniyor...
Buğra Gülsoy, iki aylık hamile olduğu iddia edilen sevgilisi Nilüfer Gürbüz’le, 23 Eylül’de sade bir törenle dünyaevine girmeye hazırlanıyor15.09.2018 16:17

Buğra Gülsoy'un, beş yıldır birlikte olduğu Nilüfer Gürbüz'le, nikah masasına oturmaya hazırlandığı iddia edildi.
Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre, çiftin, ani bir şekilde evlenmeye karar vermesinde ise Gürbüz'ün iki aylık hamile olmasının etkili olduğu konuşuluyor.

Buğra Gülsoy, iki aylık hamile olduğu iddia edilen sevgilisi Nilüfer Gürbüz’le, 23 Eylül’de sade bir törenle dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Önümüzde ki hafta TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Kızım’ dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Buğra Gülsoy, baba adayı olunca, nikah kapıya dayandı.

Yakışıklı oyuncu Buğra Gürsoy evleniyor... ile ilgili görsel sonucu

Ünlü oyuncu, 5 yıldan bu yana birlikte olduğu sevgilisi Nilüfer Gürbüz ile 23 Eylül’de sessiz sedasız, sınırlı sayıda insanın katılacağı bir törenle dünya evine girmek için gün saymaya başladı.

Son dönemin popülerlerinden olan önce bebek, sonra nikah akımına ayak uyduran çiftler arasına katılan Gülsoy ve Gürbüz çiftinin nikah masasına oturacakları iddia edildi. Bu ani evlenme kararının arkasında da ki gerekçe de Gürbüz’ün 2 aylık hamile olması oldu. Dedikodulara göre, çift 23 Eylül’de kıyılacak sade bir tören ile İstanbul’da hayatlarını birleştirecek.

Yakın dostlar ve aileler ile sınırlandırılan nikahta çiftin şahitliğini de, Aşk Yeniden’de birlikte rol aldığı Özge Özpirinçci ve eşi Burak Yamantürk yapacak.

Nikah sonrası için balayı planı yapamayan çift, Buğra Gülsoy’un ‘Kızım’ dizisinin çekimlerine katılacak olmasından ötürü, ileri bir tarihte gitmeyi planlıyor. Sezon’un başlaması ünlü isimlerin önüne böyle engeller çıkarabiliyor. 8 Eylül’de evlenen Mert Fırat’ta dizisinin çekimleri nedeni ile balayına çıkamamıştı.

Yakışıklı oyuncu Buğra Gürsoy evleniyor... ile ilgili görsel sonucu

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.