Yıldız Futbolcu Arda Turan Kutsal Topraklara Gitti!

Yıldız Futbolcu Arda Turan Kutsal Topraklara Gitti!
Yıldız futbolcu Arda Turan, 10 arkadaşı ile birlikte özel uçakla kutsal topraklara gitti.06.07.2017 12:07

Gerek aşk, gerek futbol gerek iş hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen sevilen futbolcu Arda Turan, kutsal topraklara gitti. Yıldız futbolcu Arda Turan, 10 arkadaşı ile birlikte özel uçakla kutsal topraklara gitti. Yıldız futbolcu Arda Turan'ın dün akşam saatlerinde, aralarında Alican Ulusoy'un da bulunduğu yaklaşık 10 yakın dostu ile birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelerek kiraladığı özel uçakla, Genel Havacılık Terminali'nden kutsal topraklara gittiği ortaya çıktı.

ARDA TURAN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan yıldız futbolcu Arda Turan, 1987 yılında Bayrampaşa'da dünyaya geldi. Futbol yaşamına Altıntepsi Makelspor’da başlayan yıldız futbolcu Arda Turan, kova burcudur. 2000 yılında Galatasaray altyapısında oynamaya başlayan ve ardından Galatasaray'ın ana kadrosuna giren yıldız futbolcu Arda Turan, bir süre sonra Manisaspor'a kiralandı. Geride bıraktığımız 2011 yılında Atletico Madrid'le 4 yıllık sözleşme imzalayan yıldız futbolcu Arda Turan, 2015 yılında 34 milyon Euro'ya Barcelona takımına 5 yıllığına transfer oldu.

Yıldız futbolcu Arda Turan, daha önceki yıllarda da kutsal toprakları ziyaret etmişti. Fakat yıldız futbolcu Arda Turan'ın umre ziyaretleri özellikle sosyal medya hesaplarında aşk hayatı ile bağdaştırılarak tepki almıştı.

 

Diğer MAGAZİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.