23.SEZON 62. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

23.SEZON 62. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI
Diriliş Ertuğrul 62.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Yeni sezonu merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 62.bölüm fragmanı nefes kesti. Peki Diriliş Ertuğrul 3.sezonunda neler olacak?24.10.2016 10:48

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN GEÇ BAŞLIYOR?


Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Twitter’dan yaptığı açıklamada, "Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayretiyle bu sezon bir kaç hafta gecikmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah Ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır" mesajını yayımlamıştı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Diriliş “Ertuğrul”un 61.Bölümünde Ertuğrul, yaşanan hengâmede yaralanan ağabeysini obaya getirdi. Sungur Tekin’in yaralanması Kayı otağında tansiyonu daha da yükseltti. Gündoğdu, bütün olanlardan Ertuğrul’u sorum tuttu.

diriliş ertuğrul ile ilgili görsel sonucu

Tüm yaşananlara, kendilerini dinlemeyen Ertuğrul’un neden olduğunu söyledi. İki kardeş arasında sert bir tartışma çıktı. Bu sert tartışmanın üstüne Hayme’nin gelmesi olayı daha da büyüdü. Sungur Tekin’in yaralandığını öğrenen Hayme adeta yıkıldı. Bu durum bütün iplerin kopmasına neden oldu. Nice vakittir Süleyman Şah’ın evlatları arasında yaşananlar, artık durdurulamaz bir hale geldi.

Gündoğdu, annesine rest çekerek beylik seçimi için toyu toplamasını istedi.  Hayme, oğlunun bu isteğini kabul etti. Gündoğdu, Kayılar’a Bey seçilerek hem Ertuğrul’u durduracağını hem de obasını bütün tehlikelerden kurtaracağını planladı. Ancak, Ertuğrul’ da Kayılar’a bey olmak için aday oldu. Her iki kardeş de sıkı bir seçim çalışması yaptı. Toyda yapılan seçimle Gündoğdu Kayılar’ın yeni beyi seçildi. Bu yaşananların üzerine Ertuğrul artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını söyledi. Ertuğrul kendisine inananlarla birlikte Bizans sınırına göç edeceğini açıklayarak toydan ayrıld. Hayme’nin bütün çabalarına rağmen Ertuğrul bu kararından dönmedi.

diriliş ertuğrul ile ilgili görsel sonucu

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZONDA KARDOYA GİREN İSİMLER

– Batuhan Karakaya
– Çağdaş Onur Öztürk
– Cenk Kangöz
– Erden Alkan
– Elif Sümbül Sert
– Fırat Topkorur
– Gülçin Santırcıoğlu
– Kürşat Alnıaçık
– Osman Albayrak
– Özlem Akınözü


Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.