AHaber Ajanstan Figüran Çağırmış!

AHaber Ajanstan Figüran Çağırmış!
A Haber’in sokak röportajı yaptığı Gürsel Cephaneci’nin figüran olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, Cephaneci’nin ajans görevlendirmesiyle konuştuğu ortaya çıktı..27.02.2019 21:41

31 Mart seçimlerinde AKP’ye oy vereceğini açıklayan Cephaneci’nin bir cast ajansının görevlendirmesiyle ‘röportaj verdiğini‘ belirten gazeteci Can Bursalı şunları aktardı: “Gürsel Cephaneci’nin bağlı olduğu cast ajansının sahibi Kemal Ekenel’le konuştum. Ekenel, A Haber’in Cephaneci’yle röportaj yapmak için kendisine ulaştığını ve Cephaneci’nin ajans görevlendirmesiyle A Haber’e konuştuğunu söyledi.

” 'REİSİMİN ARKASINDAN ÖLÜME GİDERİM'

Yeşilçam oyuncusu Cephaneci, videoda şu ifadeleri kullanıyor:

“Tercihim AKP, Cumhur İttifakı Tayyip Erdoğan olacak. Ben Milliyetçi vatansever bir adamım. Bundan öncekileri de gördüm. Ecevit’i de gördüm. Ecevit’i itip kakarak resim çektiriliyordu hani Avrupa Birliği’nde. Yalnız başına duruyordu bir kenarda. Kadın bunu itekleye itekleye resme sokuyordu. Ama ne yapıyoruz şimdi. Trump’ın karşısında da bacak bacak üstüne atıyoruz, Putin’in karşısında da hesap soruyoruz, ‘eyvallah kardeş’ diyoruz.

Alayına gider yapıyoruz. Benim güvendiğim reisim var. Arkasından ölümüne de giderim.”
Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.