ARKA SOKAKLAR'DA ŞOK !

ARKA SOKAKLAR'DA ŞOK !
Arka Sokaklar yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Rıza Baba ve ekibi nefes kesen operasyonlar yaşadı. Arka Sokaklar son bölümde merak edilen olaylardan biride Mesut komiserin oğlu Tunç'un durumuydu. ekibin düzenlediği operasyonun ardından cinayet zanlısı olmaktan kurtuldu. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında ise Albay Yüksel, Ali'yi rehin alıyor.. Ağzı ve elleri bantlı şekilde rehin düşen Ali'nin durumunun ne olacağı merak konusu. Peki Arka Sokaklar 413. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?15.10.2016 16:13

Arka Sokaklar son bölümün ardından gelen fragmanda büyük şok!Arka Sokaklar yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Rıza Baba ve ekibi nefes kesen operasyonlar yaşadı. Arka Sokaklar son bölümde merak edilen olaylardan biride Mesut komiserin oğlu Tunç'un durumuydu. ekibin düzenlediği operasyonun ardından cinayet zanlısı olmaktan kurtuldu. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında ise Albay Yüksel, Ali'yi rehin alıyor.. Ağzı ve elleri bantlı şekilde rehin düşen Ali'nin durumunun ne olacağı merak konusu. Peki Arka Sokaklar 413. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

Arka Sokaklar 412. bölüm ile ekranlara geldi. Kanal D ekranlarının nefes kesen dizisi Arka Sokaklar dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde yaşananlar nefes kesti. Son bölümde Rıza Soylu ve ailesi, Albay Yüksel tarafından tehdit edilmiş ve çok ciddi tehlikededir. İşte, Arka Sokaklar son bölümde meydana gelen olaylar

Arka Sokaklar 412. bölümde; Rıza Soylu ve ailesi, Albay Yüksel tarafından tehdit edilmiş ve çok ciddi tehlikededir. Bu sırada, eş zamanlı olarak uyuşturucu bağımlısı Gamze’nin yüksek dozdan ölümü sonrasında Oktay nezarete alınır. Bu sırada, güvenlik kamerası kayıtlarından Tunç’un da o eve gelişi görülmüş Mesut’a bilgisi verilmiştir. Mesut, çıldırmış durumda Tunç’u bulmaya çalışır.

Rıza, tehdit durumunu Arif’e haber verir. Rızaların evi koruma altına alınır. Rıza, Ali’yi alıp çıkar. Durumu Ali’ye anlatır, eve gidip Pınar ve Ayla’ya konu ile ilgili bilgi verip korkmamalarını sağlamak isterler. Necla ve Kerim evde eşyaları toparlarken eve bir büfenin çırağı gelir. "Siparişiniz" diye Necla’nın eline tutuşturup gider. Kadın, biz sipariş falan vermedik demeye çalışsa da, çırak adres doğru ödemesi yapıldı deyip basıp gider. Kerim’in sevdiği tost çeşitlerinden biridir. Kerim paketi açar, tostu saran kağıdın iç kısmında bir not görür. “ Aslan oğlum” diye başlayan bir nottur. Oğlunu buluşma yerine çağırır. Kerim annesine çaktırmadan babasıyla buluşmaya gider.

Kerim, ekip tarafından takiptedir. Buluşma yeri Kerim’in babaannesinin mezarıdır. Kerim gidip, babasıyla görüşeceği sırada ekip baskın verir. Çıkan çatışmada Albay oğlu Kerim’i alıp kaçırmayı başarır, Cevdet yakalanır. Albay oğlu Kerim’i de bindirdiği aracıyla kaçarken araçla birlikte uçurumdan aşağıya yuvarlanır. Kerim baygındır, Albay Yüksel ekibin elinden kaçmayı başarır. Kerim’e öldü süsü verilir. Ve Albay son silahını kullanıp Rıza’dan intikam almak için ailesini yok etme planını hayata geçirir. Ayla, Pınar ve çocuklar tehlikenin tam ortasındadır.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR


Hakan mahkemeye çıkarılır ve tutuklanmasına karar verilir. Hakan’ın annesi Nesrin kendinden geçer. Aylin hem Nesrin’e destek olmaya çalışır hem de sevdiği adam gerçekten terör örgütü üyesi olabilir mi diye düşünür. Hakan, cezaevine henüz giriş yapmış bir tutuklu olarak gardiyanlar eşliğinde koğuşuna götürülür. Rıza, Mesut, Hüsnü, Ali ile beraber ne olacağını konuşurlar. Kimse bu duruma asla inanmak istemez. Ekip arkadaşlarından şüphe etmezler. Ancak, Rıza baba ve Arif Müdürün olaya fazla sert bakışı herkesin aklına bir "Acaba mı?" ihtimalini getirir. Tekin’in okulda gösterisi vardır. Gösteride de kanto söyleyecek, kadın kılığına girecektir. Bu konuda Nazike’den yardım ister. Kostümlü genel provaya Nazike, Zeliha ve Metin’de gider. Bu sırada prova olduğunu duyan Suat Hüsnü’yü arayıp durumdan habersiz bir şekilde Tekin’e gidip hem sürpriz yapmak hem de oğullarını sahnede izlemek için okula giderler. Hüsnü hiçbir şeyden habersiz olarak Tekin’i sahnede kadın kılığında görünce olanlar olur. Tunç’un Ebru ile ilişkisi devam etmekte, gittikçe baba oğul ilişkileri de yıpranmaktadır. Ebru eski sevgilisi Oktay’ın evinde Tunç ile birlikte takılmakta ve yavaş yavaş uyuşturucuya alıştırmaktadır.

Etiketler: ARKA SOKAKLAR'DA ŞOK !

Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.