Beylikdüzü Belediye Başkanına UBB'den ziyaret..

Beylikdüzü Belediye Başkanına UBB'den ziyaret..
Ulusal Basın Birliği Genel Başkanı ve yönetim kurulu Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'ı makamında ziyaret etti.04.08.2019 00:02UBB Başkanı Yıldıray D. Barak, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile biraraya geldi.

Başkan Çalık, 31 Mart 2019 da yapılan seçimin ardından başta İstanbul olmak üzere, Beylikdüzünde hayatın normale döndüğünü, Beylikdüzü için seçim öncesi verdiğimiz sözün ve yapılması gereken projelerin başlatıldığını belirtti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ; "Bizim siyaset iklimimiz hoşgörüye, birleştirmeye ve Beylikdüzü'ne hizmet için tüm komşularımızla bir olmaya dayanıyor.

Beylikdüzü Belediyesine nezaket ziyaretinde bulunan Son Havadis, GünaydınTV, Tercüman, Hürses gazeteleri Genel Yayın Yönetmeni ve Ulusal Basın Birliği Başkanı Gazeteci Yıldıray D. Barak; gerek yayınlarımız ile, gerekse Basın Birliğimiz aracılığı ile Beylikdüzü Belediyesi çalışmalarını ve aktivitelerini hem kamuoyuna, hemde halka aktaracakları, desteklerini esirgemeyeceklerini açıkladı.Başkan Çalık'a huzurlu bir ortamda Beylikdüzüne hizmet etmesi temennisinde bulunan UBB Başkanı Gazeteci Barak ; Hep birlikte Beylikdüzü’nün daha güzel yarınlara kavuşması dileklerinde bulundu.

Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.