BİRKONFED Genel Başkanı Ünsal’a TBB’DEN ödül

BİRKONFED Genel  Başkanı Ünsal’a TBB’DEN ödül
Türkiye Basın Birliği (TBB) tarafından düzenlenen 2. Basın Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. “Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı Ödülü”ne BİRKONFED Genel Başkanı işadamı Osman Ünsal layık görüldü. 07.03.2018 13:14


Türkiye Basın Birliği (TBB) tarafından düzenlenen 2. TBB Basın Başarı Ödülleri kapsamında 2017 yılının en başarılı isimleri ödülleri sahiplerini buldu. Şişli Cemil Candaş Kent Kültür merkezinde İkincisi gerçekleştirilen TBB Basın Başarı Ödülleri  Töreni’nde  politikacı, edebiyatçı,  gazeteci,  sinemacı,  STK temsilcileri ve işadamları gibi kategorilerden seçilmiş isimlere ödülleri törenle takdim edildi.Türkiye Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray Deniz Barak, törende yaptığı konuşmada geleneksel hale getirdikleri ödül töreninin asıl amacının, görevini en iyi şekilde yerine getirenleri göz önüne sermek olduğunu ifade etti.  Barak, “Gerek politikacı, gerek  gazeteci,  gerek başka bir alanda her kim olursa olsun görevinin sağladığı yetkileri  iyi kullanmak,  görevinin getirdiği sorumlulukları hakkıyla gerçekleştirmek herkesin görevidir. Türkiye Basın Birliği olarak çalışmaları bizzat takip ederek bu yoldaki  ilerleyişi destekliyoruz.” dedi.Pek çok ünlü isim, kurum ve kuruluşun aday olarak yarıştığı ankette “Yılın En Başarılı İş Kadını ve İşadamı, Yılın En Başarılı Yazarı, Yılın En Başarılı STK (Sivil Toplum Kurumu) temsilcisi, Yılın En Başarılı Dizi Oyuncusu, Yılın Politikacısı, Yılın Edebiyatçısı gibi toplamda 21 farklı kategoride  125 adayın yarıştığı oylama sonucunda “Yılın En Başarılı Sivil Toplum  Kuruluşu  Başkanı  Ödülü”ne  BİRKONFED  Genel  Başkanı  işadamı  Osman Ünsal layık görüldü.  Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde düzenlenen törende, Ünsal’a ödülü,  TBB Genel  Başkanı Yıldıray Deniz Barak tarafından verildi.

İkincisi gerçekleştirilen TBB Basın Başarı Ödülleri törenine, politikacı, edebiyatçı, gazeteci, oyuncu,  Hukukçu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş adamları kategorilerinden seçilmiş isimler ve çok sayıda davetli  katıldı.
Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.