Diriliş Ertuğrul dizisinde şok ayrılık!

Diriliş Ertuğrul dizisinde şok ayrılık!
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 76.bölümünde şok bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin Ural karakterini oynayan Kürşat Alnıaçık'ın ayrılması beklenirken bir başka isim diziden ayrılıyor.08.02.2017 11:39

Ekranların en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 76.bölümüyle yine nefes kesecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde Candar Bey karakterini oynayan Erden Alkan diziden ayrılacak.

Dizinin yayınlanan ikinci fragmanı diziye veda edecek ismin kim olacağı ile ilgili belirsizliği ortadan kaldırdı. Çavdar Obası Beyi Candar Bey'in kalbi oğlu Ural Bey'in idam edilme anını görmeye dayanamaz. Ve infaz gerçekleşeceği sırada yere yığılır kalır. Bu ani gelişme herkesi şoke etmiştir.

Candar Bey'in vefatı Çavdar Obasını yasa boğmuştur. Bunun yanında Ural Bey bütün bu olanlardan kardeşi Aliyar Beyi sorumlu tutmaktadır.  Aliyar Bey de Ertuğrul'un yanında adaleti savunması sebebiyle neler olup bittiğini tam olarak çözememiş olan oba ahalisinden tepki alacaktır. Gelişmeler bir kez daha obalara fitne salan düşmanın Ertuğrul'un karşısında safları sıklaştırmasına sebep olacaktır. 

candar-bey

CANDAR BEY KİMDİR?


Çavdaroğlu Obasının Beyi Olan Candar Bey, Bozkırın Siyaset Ocağında Pişmiş Aslen Tatar Olan Bir Türkmen Beyidir. Çağın Siyasi Ve Askeri Bilgi Birikimine Sahiptir. Aileye Ve Obaya Mutlak Hâkim Olan Candar Bey Sert Bir Adamdır. İşlerini Demir Yumrukla Yürüten Candar Bey’İn Başarısızlığa Tahammülü Yoktur.

Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.