DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA ŞOK SAHNE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA ŞOK SAHNE
Ekranların reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul 63.bölüm fragmanı yayınladı. Her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran Diriliş Ertuğrul 63.bölüm fragmanı nefes kesti. Peki Diriliş Ertuğrul 63.bölümünde neler olacak ?02.11.2016 10:10

2 Kasım çarşamba günü seyirci ile buluşacak Diriliş Ertuğrul 63.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezona bomba gibi başlayan Diriliş Ertuğrul 63.bölüm tanıtımı ve özeti adeta seyirciyi ekranlara kilitledi. Peki her bölümüyle olay olan Diriliş Ertuğrul 63.bölümünde neler olacak?

diriliş ertuğrul ile ilgili görsel sonucu

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 62 BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul 62. bölümüyle yeni sezona merhaba diyenn Diriliş Ertuğrul'da olaylar şöyle gelişti: Kardeşlerinden ayrılıp göç yoluna düşen Ertuğrul Bey, obasını Karacadağ eteklerine getirdi. Bu diyarda onu daha zorlu şartlar bekliyordu. Artık bir bey olan Ertuğrul, obasının geçimini sağlamak için kılıcının yanında ticari zekâsını da kullanmak zorundayı. Ticaretin kalbinin attığı Hanlı Pazar’da yeni dostları ve yeni düşmanları oldu.

Bölgenin en güçlü obası olan Çavdarların, Ertuğrul Bey’e ve obasına yaklaşımı nasıl olacağı ise büyük merak konusu oldu. Çavdar Obasını demir yumrukla yöneten Candar Bey ve oğlu Ural Bey, Ertuğrul Bey’in gelişi ile değişen ticari dengelere karşı önlem almak zorunda kaldı. Ancak bu önlemler ve Hancı Simon’un yüklendiği gizli misyon, ardı arkası kesilmeyecek olayların fitilini ateşledi. Kendini ihanetlerin, gizli ittifakların ve fitnenin tam ortasına bulan Ertuğrul, kutlu yolculuğunu ve gizli görevini sürdürebilmek için büyük fedakârlıklar yapmak zorundadır..

Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.