Ekonomi Kanalı “ASKON TV” Yayına Başladı!

Ekonomi Kanalı “ASKON TV” Yayına Başladı!
ASKON TV 21 Şubat Perşembe günü itibariyle yayın hayatına, Yurt içi ve Yurt dışından gelen üyelerin katılımı ve de ulusal ve yerel basının yoğun ilgisiyle açılış kurdelesini kesti. 23.02.2019 15:01


ASKON Başkanı Orhan Aydın; yalnızca üyelerden para toplayan bir kurum olmadıklarını vurgulayarak, “Sizlere verdiğimiz sözü tutarak bu kanalı açtık. Sizlerin kendinizi özgürce ifade ederek Türk ekonomisini kalkındırmak için yaptığımız çalışmaları sanayinin dili olarak ifade edebileceğiniz bir platforma ev sahipliği yapacağız” dedi. Başkan Aydın konuşmasına şöyle devam etti:
“Her meslek grubundan iş adamlarımızı hem kendilerini hem de işletmelerini doğru bir şekilde tanıtarak ticaretlerine katkıda bulunmak istiyoruz. Bütün etkinliklerimizi de artık kendi platformumuzdan duyuracağız.”

İstanbul Medya Yayın Kurulu Başkanı Adil Kocalan’ın  da katıldığı açılışta, Başkan Kocalan, “Yaklaşık 20 yıldır üreticileri markalaştırmaya çalıştığımız projemizi hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu önemli günde yanımızda olan yerel ve ulusal basınımıza ve emeği geçen güzel ekibimize çok teşekkür ederim” dedi.

Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.