Koçalan'a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ödülü

Koçalan'a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ödülü
Ordu Basın Kuruluşları Derneği (OBKD) 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle başarılı gazete ve televizyoncuları plaketlerle ödüllendirdi. Başarılı Televizyoncu Kanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan ''Yılın Başarılı Gazetecisi'' ödülüne layık görüldü. 18.01.2019 21:02

OBKD'nin evsahipliğini yaptığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen organizasyonKanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan "Yılın Başarılı Gazetecisi" ödülüne layık gördü..


ADİL KOÇALAN'A ÖDÜLÜNÜ CHP GENEL BAŞKAN YRD. VE ORDU MİLLETVEKİLİ SEYİT TORUN TAKDİM ETTİ

Yeni nesil yayıncılığın öncülerinden olan ve Türkiye'deki ilk IP TV Televizyonculuğun duayeni Adil Koçalan, “Öncelikle meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bizim için dayanışma günü olan bu anlamlı günde hemşehrilerimle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, OBKD Başkanımız Sn.Sefai Uzunyurt beye bu anlamlı günde bizi ödüle layık gördüğü için çok teşekkür ediyorum" dedi.Koçalan, ödülünü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Sn.Seyit Torun beyin elinden aldı.Geceye CHP Gn Bşk.Yrd. Seyit Torun, Basın Konseyi eski Başkanı ve CHP eski Milletvekili gazeteci Oktay Ekşi, Ordu MHP milletvekili Cemal Enginyurt, Kanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan, ORDEF Genel Başkanı Celalettin Dervişoğlu, ORDEF eski başkanlarından Sabri Çelebi, İstanbul Ticaret Odası Basın ve Kurumsal İletişim Başkanı Yahya Gül, İBB Belediye Grup Başkan Vekili Temel Başalan, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Koçyiğit, çok sayıda gazeteci ve STK temsilcileri katılım gösterdiler.


Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.