Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi almak isteyenlere FIRSAT..

Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi almak isteyenlere FIRSAT..
Kanal 34 teknik imkanlarını spiker olmak isteyen öğrencilerin hizmetine sunuyor05.04.2018 20:39Öğrencilere televizyon ortamında yayınla iç içe eğitim sunan Kanal 34, yüzlerce spikerin hocası olan Medya Koçu Hakan Öztürk ile anlaştı.

Yüzlerce spikerlerin hocası, Türkiye’nin ilk Medya Koçu olan Hakan Öztürk ile anlaşan Kanal 34 spikerlik ve sunuculuk eğitimini kendi bünyesinde uygulamalı olarak verecek

Türkiye’de bir ilk; Kanal 34 , medya koçu hakan Öztürk’ün hazırladığı bu eğitimi gerçek televizyon ortamında, uygulamalı olarak, canlı yayınlar ve programlar sırasında yaşayarak, gerçek haberciler ile iç içe gerçekleştirilecek.Hakan Öztürk’ün koçluğunda başlayan eğitimlerde Kanal 34, tüm teknik ekipmanlarını öğrencilerin hizmetine sunacak. Eğitimlerde; diksiyon, diyafram, okuma çalışmaları, heyecan kontrolü eğitiminin yanı sıra haber sunumu, program sunumu, prompter teknikleri, canlı yayın, reji uygulamalar ve teknik çalışmaları uygulamalı olarak öğretilecek.

10 hafta sürecek olan eğitimler 22 Nisan pazar günü saat 10:30’da başlayacak.

Medya Koçu Hakan Öztürk ve yardımcı eğitmenler tarafından verilecek olana eğitimlerde öğrencilere gerçek stüdyoda demolar çekilecek.

Eğitimlerin sonunda katılımcılara Kanal 34 ve Hakan Öztürk imzalı Katılım Belgesi ile Referans Belgesi verilecek

Başarılı olan kursiyerler, Kanal 34 yönetimi tarafından belli birimlerde değerlendirilebilecek

12 kişilik kontenjanı olan spikerlik ve sunuculuk kursunun kayıtları başladı.


Bilgi için: 0212 288 34 60 Whatsapp:
0552 213 17 34


Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.