Survivor'da Yunanistan Türkiye rekabeti nefes kesti!

Survivor'da Yunanistan Türkiye rekabeti nefes kesti!
Survivor 2017'nin son bölümünde Türk ve Yunan Survivor'lar karşı karşıya geldi. İlk turda Türk yarışmacılar Yunan yarışmacıları mağlup etti.25.05.2017 12:23

Survivor ödül oyunu saat 21.00 itibariyle izleyicinin karşısına çıktı. rnSurvivor Türkiye ile Survivor Yunanistan arasında ödül oyunu heyecanı rnyaşandı ve ödül oyununu kazanan takım da belli oldu. Survivor Türkiye rnile Survivor Yunanistan, oyunun son dakikalarına kadar mücadeleyi devam rnettirirken, iki takım arasında çekişmenin yanısıra, geri dönüşler, rnbirbirilerine övgüler ve karşılıklı jestleşmeler dikkat çekiciydi.

Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivorrn ödül oyununu, Survivor Türkiye ekibi kazandı. Oyunun başlarında, rngeriden gelen Türkiye ekibi, oyunun ortalarına doğru kendisini toparladırn ve özellikle Serhat Akın ve İlhan Mansız'ın katkılarıyla 9-5 öne rngeçmeyi başardılar. Yunanistan'ın en dişli oyuncusu olan Spaliaras, rnSurvivorTürkiye'yi en çok zorlayan oyuncu oldu. Survivor ödül oyununu rnSurvivor Türkiye 10 - 7 kazandı.

Survivor ödül oyunu, ilk olarak rnSurvivor Yunanistan ekibinin üstünlüğü ile geçti ancak SurvivorTürkiye rnkarması sonradan rakibini yakalamaya başladı. Özellikle Serhat Akın'ın rnson dakikada yaptığı geri dönüşle, rakibine skor şansı vermedi. Survivorrn ödül oyunu gecesinde; SurvivorYunanistan ekibi Survivor Türkiye ekibinirn övgüyle karşıladı. Survivor Yunanistan ekibine göre, Survivor Türkiye rnekibi oldukça hızlıydı. Ancak, Yunan ekibin daha dayanıklı olduğu gözdenrn kaçmadı.

Survivor ödül gecesinde neler yaşandı?
Survivor ödülrn gecesinde, başlangıçtan sona kadar beklendiği gibi herhangi gerginlik rnyaşanmadı. Survivor Yunanistan ekibinin uyumluluğuna karşın; Survivor rnTürkiye ekibi, sürekli iç tartışmalarıyla kendisini gösterdi. Bu durumu rnözetleyen Acun; Türk Survivor olan Sabriye'nin somurtkanlığı ile Yunan rnSurvivor olan Sara'nın güleryüzlülüğünü karşılaştırdı.
İlhan Mansız rnolumlu karşılandı Türk ve Yunan takımları arasındaki müthiş mücadele rnöncesinde söz alan İlhan Mansız, diğer tüm yarışmacılardan destek gören rnbir öneri geldi.
İlhan Mansız oyunda kazananın önemli olmadığını ve yemek ödülünü iki takımın birlikte yemesini önerdi.


Diğer MEDYA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.