Akşener'den MHP'ye af tepkisi: Mafya bozuntuları

Akşener'den MHP'ye af tepkisi: Mafya bozuntuları
İYİ Parti Lideri Meral Akşener MHP'nin af teklifine sert çıktı: "Mafya bozuntularını affedelim diyorlar, Türklüğe hakaret edeni affedelim diyorlar"02.10.2018 14:03

Partisinin grup toplantısında ilk kez milletvekillerine hitap eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP'nin TBMM'ye sunduğu af tartışmalarına sert tepki gösterdi. Akşener "Mafya bozuntularını affedelim diyorlar, Türklüğe hakareti affedelim diyorlar. Bu af hikayesini getirirlerse FETÖ kodamanlarını salınmasına neden olursanız dünyayı size dar ederiz" dedi.

Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle:


"Burada cesurların sesini asla ama asla kısamayacaklar. Yetkileri gasp edilmiş olsada bu meclis hala gazi meclistir. Bizim için irade  bu kutlu çatının altındadır. İYİ Parti Meclis'in müsamere salonuna dönüştürülmesine izin vermeyecektir. İYİ parti meclisin sadece ekim aylarında çalıştırılmasna izin vermeyecektir. Meclis çalışmalarımızı bu ciddiyetle yürüteceğiz. Grubumuzun meclisin en çalışkan grubu olacaktır.

MAFYA BOZUNTULARI

Türkiye’yi uçuruma sürükleyenler şimdi de af tartışmasıyla ortaya çıktılar. Terörün en büyük finansörü olan uyuşturucu kaçakçılarını affedelim diyorlar. Mafya bozuntularını affedelim diyorlar, Türklüğe hakareti affedelim diyorlar. Milliyetçiler ipeğe sarılı çeliktir. Nereye çeksen oraya giden lastik adamlardan olamaz. Bu af hikayesini getirirlerse FETÖ kodamanlarını salınmasına neden olursanız dünyayı size dar ederiz.

Diğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.