Birlikte Üreteceğiz, Birlikte Yöneteceğiz

Birlikte Üreteceğiz, Birlikte Yöneteceğiz
Siyasette uygulanması mümkün olmayan bir çıkışla çalışma yürüten CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, iddialı bir çıkışla aday adaylığını açıkladı. 14.11.2018 15:22

Secim sürecinde ve sonrasında Sancaktepe ilçesinde “birlikte düşüneceğiz, birlikte diyerek, farklı bir aday adaylık kampanyası ile başlangıç yapan Dalkıç  ‘’Secim sürecinde ve sonrasında birlikte düşüneceğiz, birlikte üreteceğiz, birlikte yöneteceğiz, aynı kaygıları hissediyoruz, sizlerle var olduğunuz sürece Sancaktepe var olacak’’ diyerek iddiasını sürdürdü.


Her Şey Sizinle Değişecek!

İsrafa ve sokak kirliliğine son vereceğini de belirten Dalkılıç ‘’Bu uzun, yorucu meşakkatli yolda, sizlerle beraber omuz omuza çalışmak istiyoruz’’ diyen CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, “Halka Hizmet Hakka Hizmettir Düsturuyla” Şu an karşınıza 5 yıllık bir birlik, beraberlik içinde birbirimizi severek, sayarak, ayrıştırmayarak, çok çalışarak, ama bir o kadar da keyif alarak, zevkle, şevkle, heyecanla sizinle beraber Sancaktepe’yi yönetmeye talibim” dedi.


Büyük Bir Aileyiz.

Yaşadığımız bu güzel ilçeyi, her adım başında, her sokağını, her taşını, eksikliğini, Sorunlarını, insanın sıkıntılarını, tek tek bilindiğini söyleyen Muharrem Dalkıç, “Sancaktepe’de Bunca yoksulluk, umutsuzluk, işsizlik, düzensizlik ve çaresizlik varken, ben köşemde huzurla oturamazdım, elbette Sancaktepe’li nasıl güvencede olur?  Sen nasıl huzurlu olabilirsin?  Ben nasıl huzurlu olabilirim? Yaşadığımız bu kentten sorumluyuz. Sorumlu olmak zorundayız. Bugün yaklaşık 450.000 nüfuslu büyük bir aileyiz” dedi.

Zorlu yarışta yanında olacak, yüreklendirecek, Sefayı değil cefayı paylaşmak için bir arada olduğunu dile getiren CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, “Yüreklerimizi, sevdamızı, bir potada toplayıp, tek bir yürek gibi çarpacak aynı yüreklerimizle, Sancaktepe’de kendi yerel yönetiminde bir destan yazmaya kararlıyız.


Bu inançlı kavgaya, bu aşılmaz çabaya, alın terimizi, emeğimizi bir araya getirmeye kararlı gönüller; bir araya geldik.  Ben asli görevimden; sosyal ve siyasal sorumluluğumdan Yol hikâyem boyunca asla kaçmadım. En ağır yükün altına, köyüm, şehrim ve Sancaktepe’m için, ülkem için, doğru bildiğim tüm değer ve ilkelerim için bu sevdaya- aşkla mücadele ederek karşınıza geldim” dedi.

Hepimizin Yüreğindeki Sevda Aynı

Önümüzde sadece beş ay gibi son derece kısa bir süre olduğunu söyleyen Muharrem Dalkıç, “bu süre zarfında iş bölümü, güç birliği yaparak, yüreklerimizde korlaşan; sözde değil, özde vatan ve millet sevgimizi, aynı sevdayla yanan başka yüreklerle paylaşarak ,bu hizmet yarışına Sancaktepe’linin duyarlı halkını katmak mümkün. Şu salona bakınca, gözlerinizdeki ışıltıyı, yüreğinizdeki sıcaklığı hissedince doğru yerde ve doğru insanlarla olduğumun bir kez daha farkına vardım. Hepimizin yüreğindeki sevda aynı, hepimizdeki yürek aynı tempoyla, aynı güçle çarpıyor. Cumhuriyete olan sarsılmaz inanç ve bağlılıkla, Sancaktepe ve ülkemize olan sevda ateşiyle, hizmet aşkıyla yanıyor yüreklerimiz. Aynı heyecanı, aynı sorumlulukları birlikte hissediyoruz. Ne ben yalnızım, Ne siz yalnızsınız” dedi.

Sizlerle Var Oldum Sizlerle Var Olacağım!

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, “Sancaktepe’de önümüzdeki yerel seçimde, hep birlikte gecemizi gündüzümüze katmaya, çalınmadık kapı, ulaşılmadık bir karış yer kalmamacasına çılgınca, yorulmadan, Gönüllerimizde yüklü sevdadan aldığımız güçle, koşturacağız, yorulacağız ama sonunda mutlaka kazanacağız. Hep birlikte Umutsuzluğa yoksulluğa, çaresizliğe son demek için, kentimizi, ülkemizi aydınlığa çıkarabilmek için kenetlendik. Bilgi, Birikim, Donanım, liyakat, emek ve tecrübemle, çalışmalarımla, ben değil, biz düşüncesi, ile göreve hazırım ve talibim. “Sancaktepe’ye Hep Birlikte Sahip Çıkma Zamanı”

Hak ve hukukumuza, yerel meclisimize, yönetimimize, insanımıza sahip çıkma zamanı şimdi. Bu yarışa, bu sevdaya emeğini, yüreğini, gücünü, desteğini, her ne kadar olursa olsun katkısını sunacaktır” dedi.

Diğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.