Esenyurt İYİ Parti'den iftar proğramı

Esenyurt İYİ Parti'den iftar proğramı
01 Haziran Cumartesi, İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanlığı tarafından, tüm Esenyurt halkına iftar yemeği verilecek..31.05.2019 22:37

Esenyurt Kültür Merkezinde düzenlenecek olan iftara İYİ Partili yönetici ve üyelerinin yanı sıra STK'lar ve Esenyurt halkı davet edildi.

İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkan Hakan Akkuş bu vesile ile 01 Haziran 2019 Cumartesi akşamı İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğine tüm Esenyurt'lu vatandaşların davetli polduğunu, İftar yerinin ise  Esenyurt Doğan Araslı Bulvarında bulunan Eski Belediye karşısında Esenyurt Kültür Merkezinde  olduğunu belirtti.TÜM ESENYURT'LULARIN YANINDAYIZ.

İftar öncesinde açıklama yapan İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanı Hakan Akkuş, “Herkes bizim nezdimizde eşittir. Asli olan Esenyurt'lu olmaktır. İYİ Parti teşkilatları olarak tüm vatandaşlarımızın yanındayız ve onların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapacağız. Teşkilatımızın tüm yöneticileri dahil bizler vatandaşlarımızın sıkıntılarına ilişkin olarak her daim dinleyici ve çözüm üretici olacağız. Biz soyut söylemlerle değil, somut ulaşılabilir, aktif bir siyaset anlayışıyla hareket ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bu süreçte nice birlikteliği sağlayacak iftarlar temenni ediyoruz.  Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın” dedi.

Diğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.