Günaydın TV ve Hürses'e Şişli İYİ Parti'den ziyaret

Günaydın TV ve Hürses'e Şişli İYİ Parti'den ziyaret
İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal Günaydın TV ve Hürses Gazetesi'ni ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Yıldıray Barak ile bir süre görüşen Başkan Ünal Şişli'ye yapılan ve yapılması gereken hizmetlerden bahsetti.11.09.2019 20:44

İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal,  Günaydın TV ve Hürses Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Yıldıray D. Barak'ı ziyaret etti.

Ziyarette, İYİ Partinin Şişli ve İstanbul'da yapılan seçim sonrası seçmenin İYİ Partiye gösterdiği teveccühten çok büyük memnuniyet duyduğunu açıklayan Başkan Ahmet Ünal; '' Şişli ilçe merkezi ve mahallelerimizde vatandaşlarımızla birlikte olmak onlarla dertleşmek adına çalışmalar yürütüyoruz.


Gösterilen ilgi ve desteklerden bizler de İYİ Partinin halkımızla el ele vererek Şişli'ye hizmet için mücadele ediyoruz. Günümüzde yaşadığımız ekonomik kriz ve çalkantılı günler İYİ Partinin kadroları ve Genel Başkanımız Meral Akşener ile son bulacaktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Günaydın TV ve Hürses Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yıldıray D. Barak ise  “Yayın hayatına başladığı ilk günden beri Gerek Günaydın TV, gerekse Hürses Gazetesi her türlü inanç ve siyasi görüşe saygı duymuş, prensipleri gereği tüm siyasi partilerin yaptığı etkinlikleri kamuoyuna en etkili şekilde duyurmayı amaç edinmiştir.

Bu felsefeden hareketle uzun yıllardır yayın hayatına devam etmektedir.  Günaydın TV ve Hürses Gazetesi olarak değerli  hemşerimiz Şişli İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Ünal ve İYİ Parti İlçe Teşkilatına başarılar dileriz.  Millet ittifakı sonrası kazanılan Şişli Belediyesindeki İYİ Parti Şişli Teşkilatının destek ve çalışmalarını da yakından takip ettiğini belirten Gazeteci Barak Başkan Ahmet Ünal'a Şişli'ye hizmetlerinden ve mücadelesinden dolayı teşekkür etti.Diğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.