Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a cevap

Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a cevap
CHP İstanbul il Başkanı Kaftancıoğlu, Partisinin grup toplantısında kendisine çok sert eleştiride bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a cevap verdi. 16.01.2018 14:07

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na çok sert eleştiride bulundu. Konuşmasında Kaftancıoğlu'nun attığı iddia edilen tweetleri partililere gösteren Erdoğan, 'Bu kişinin marjinal bir grubun başında olması gerekir' demişti.

Canan Kaftancıoğlu bu açıklamaların ardından Erdoğan'a Twitter hesabından cevap verdi.

Kaftancıoğlu, "Recep Tayyip Erdoğan’ın doğrudan şahsımı hedef almış olması benim açımdan çok memnuniyet verici olup, kendisine çok teşekkür ederim. Şahsımla ilgili yalan, yanlış iftira ve iddialarda bulunması, hedef göstermesi ise içinde bulunduğu durumun acziyetini göstermesi açısından manidardır.

Şahsi ikballeri uğruna devlet ve devlet kurumlarının yalan dolanlarla bu derece itibarsızlaştırılmasına vesile olanlarla başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yargı önünde hesaplaşacağım. Son söz: Korkunun ecele faydası yoktur! Halkız, haklıyız, kazanacağız" ifadelerini kullandı.

Diğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.