Sarıgül "İlk göz ağrım" dediği Şişli'ye yeniden dönüyor

Sarıgül "İlk göz ağrım" dediği Şişli'ye yeniden dönüyor
Şişli Belediyesi'nde 3 dönem Başkanlık yapan Mustafa Sarıgül, önümüzdeki yerel seçimde Şişli’de yeniden aday olacağını açıkladı06.09.2018 20:33

Uzun zamandır Şişli’de ve Şişli'de yaşayanların memleketlerinde yoğun bir çalışma yürüten ve Şişlili seçmenlerle de  sıkça biraraya gelen Mustafa Sarıgül, benim herşeyim dediği Şişli Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.Edinilen bilgilere göre Mustafa Sarıgül, bu tercihini şöyle açıklıyor..

"Şişli’de yaşayan insanlarımızın kökü Anadolu’da. Bayramlar başta olmak üzere özel günlerini  memleketinde geçiren hemşerilerim ile onların köyünde buluşup, büyüklerinin elini öpüp, hayır dualarını alıyorum.''

Sarıgül, geçtiğimiz bayramda ise  Sivas, Erzincan ve Trabzonu ziyaret ederek yaklaşık 40.000 vatandaşla bayramlaştı.

Bu ziyaretlerde Sarıgül, Sivasta, 18 köyü ziyaret etti. Sarıgül sırasıyla, Çatalkaya, Karabalçık, Düğer, Asarcık, Gülpınar, Çaltılı, Gürlevik, Ilıca, Tavşanlı, Üzeyir, Çınarlı, Çakmak, Kıızılören, Kızılkazmaz, Eymir, Karlı ve Akpınar köylerini ziyaret etti.

Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Sarıgül, sonra memleketi Erzincan’a geçtiğinde burada sevgi seli ile karşılandı. Köy köy dolaşıp, vatandaşla bayramlaşan Sarıgül, daha sonra da Trabzon’a geçti. Of, Maçka ve Uzungöl’ün 16 köyünü ziyaret eden Sarıgül, bu iki ilde de, yaklaşık 15.000 kişi ile bayramlaştı.

Böylece Sarıgül, bayramda 40.000 kişinin elini sıkarak, bir rekora imza attı.


Bu gezisinin kendisine büyük bir moral ve enerji verdiğini söyleyen Sarıgül, “ İnşallah Allah'ın izni, vatandaşlarımızın da tercihi ile, yerel seçimlerde Şişli’yi alacağız ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.“ dedi.

2019 YEREL SEÇİMLERİNDE YENİDEN SARIGÜL SLOGANLARI  HER GEÇEN GÜN ÇIĞ GİBİ ARTIYOR

AKP ile CHP arasında bazı muhalefet belediyelerinde de değişime gereksinim duyulduğu tartışması sürerken, Mustafa Sarıgül, 2019 yerel seçimlerine yönelik çalışmalarını sıklaştırdı.

"İlk göz ağrım" dediği Şişli'de yeniden başkanlık koltuğuna oturmak için kolları sıvayan Sarıgül'ün, eski Bakanlardan Hüsamettin Özkan'dan da büyük destek gördüğü kaydediliyor. Edinilen bilgilere göre Sarıgül,, yarın seçim olacakmış gibi Şişli'yi karış karış gezerek vatandaşlarla buluşuyor.

ŞİŞLİ'DEN 2 BAŞKAN YARDIMCISI YOLSUZLUK SORUŞTURMASI

CHP'li Şişli Belediyesi'nde Başkan Hayri İnönü'nün iki yardımcısının yolsuzluk soruşturması kapsamında görevden alınmasının ardından Şişli'ni eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Başkanlığına garanti olarak bakıldığı gözlenmektedir.

Kaynak : Son Havadis

www.gazetesonhavadis.comDiğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.