Şişli Belediye Başkan Danışmanı'nın işine son mu verildi

Şişli Belediye Başkan Danışmanı'nın işine son mu verildi
31 Mart seçimleri öncesi Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün Başkan Danışmanlığını yapan çalışkan ve özverili STK temsilcisi Metin Salih Şentürk'ün işine son mu verildi?26.04.2019 12:08

2016 - 2019 yılları arasında Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nun danışmanlığını yapan Metin Salih Şentürk seçimler ile yeni Belediye Başkanı'nın gelmesiyle birlikte mobbing uygulanması suretiyle işine son verildiği öğrenildi.

2017 yılında Fransa’da kendi özverisiyle ve çalışmalarından dolayı ödül alan,

2018’de Belçika’da yine yüksek performans göstererek Şişli Belediyesi'ne bir ödül daha kazandıran Metin Salih Şentürk

25 yıl kendi özel ve ticari işlerini bir kenara bırakıp Roman kültürüne ve Roman halkına verdiği yoğun destek ve Roman çocukları ile yaptığı eğitimle ilgili kendilerini gündemde tutan bir Belediye Başkanı danışmanı olduğunu, hem basından hemde aktivitelerini bizzat takip ettiğimiz Metin Salih Şentürk yeni yönetimin gelmesiyle yapılan çalışmalar dahi gözardı edilerek işine son verildiği edinilen bilgiler arasında.

Başkan Danışmanı Şentürk, son 15 yılını Kuştepe'deki Roman çocukların eğitimine, etkinliklerine ve aktivitelerine ayıran, adeta onlarla yatan onlarla kalkan; çocukları havuza dahi götürüp mutlu olmalarını sağladığını yine basından takip edilmişti.

Bu çocuklara eğitim düzeyinde de destek olup, eğitim merkezinden 8 (sekiz) üniversiteli çocuğun çıkmasına vesile olduğu bilinmektedir.

Şişli ilçesindeki çalışmalarının yanı sıra yine Roman halkının üzerinde gerçekten ciddi ciddi katkılar sağlayan bir Başkan Danışmanı olan Şentürk'ün yeni yönetimle birlikte habersizce işine son verilmesi çok düşündürücü bir karardır.

Uygulanan yanlışlığı evrakları ile en kısa zamanda resmi olarak kamuoyuyla paylaşacağız

Nasıllığı mobbing uygulandığı yönünde belgelerle gazetemizde yayınlayıp, okurlarımızla paylaşacağız.

METİN SALİH ŞENTÜRK'ÜN ŞİŞLİ BELEDİYESİ'NE KATKI SUNDUĞU AKTİVİTELERİDiğer POLİTİKA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.