Pepe'den İlk Açıklama Geldi!

Pepe'den İlk Açıklama Geldi!
Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe imza töreni öncesinde açıklamalarda bulundu.05.07.2017 17:24

Real Madrid ile sözleşmesi bittikten sonra  Beşiktaş' ın önerdiği sözleşmeye imzasını atan Portekizli defans oyuncusu Pepe, Vodafone Park' ta BJK TV yayınında konuştu.

MENAJERİME 'BEN BU KULÜPTE OYNAYACAĞIM' DEDİM

Süper Lig'in son şampiyonu olan takımı,Beşiktaş' ı temsil etmekten ötürü çok muyluyum. Umarım burada Beşiktaş taraftarına mutluluklar yaşatabilirim. Beşiktaş taraftarından ilk mesajlar gelmeye başladığında bir kan bağım oluştu. Bir anda sempati duydum. Konfederasyon Kupası' nda karar vermiştim, 'Ben bu kulüpte oynayacağım' demiştim. Daha sonra menajerime Beşiktaş' ta oynamak istediğini söyledim. Dün görüşmeleri sonlandırdık, bizim için uzun bir olmuştu. 

TARAFTAR ETKİLİ OLDU


Evet 'Kartal pençesi'ni yapmadan rahatlamadım. Bu süreçte Beşiktaş taraftarının bana ve aileme gönderdiği mesajlar karar vermem açısından kolaylık sağladı. Beni çok isteyen kulüpler vardı. İngiltere ve Fransa' dan talepler vardı. Taraftar, bu kararı vermemde çok etkili oldu. Oynadığım tüm takımlarda fizik olarak ve ruh olarak her şeyi verdim. Beşiktaş' ta da bu böyle olacaktır. Gelmeden benimsedim. Burada çalışarak sahada her şeyi vereceğime söz veriyorum. Taraftar takımları ile gurur duyacaktır.

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.