Başkan ÇEBİ, mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı

Başkan ÇEBİ, mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı
Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Kurban Bayramı öncesi mesainin son gününde belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.10.08.2019 21:07

Belediyenin tüm personeliyle tek tek tokalaşan Başkan Çebi, programda yaptığı konuşmada, “ Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine hayırlar getirmesini ve daha çok berekete, huzura, anlayışa, güler yüze, insan haklarına ve demokrasiye vesile olmasını diliyorum. Sizlerin, ailenizin, çocuklarınızın ve komşularınızın bayramını kutluyorum” dedi.


“Bayramda Küçükçekmece’nin Sokaklarında Seyahat Edeceğim”


‘Küçükçekmece bizim yuvamız’ sözleriyle konuşmasına devam eden Başkan Çebi, “İlçemizde kent hukukunun, adaletin, eşitliğin ve barışın sağlanabilmesi için sizlerden en üst düzeyde katkıyı bekliyorum. Vatandaşımız, sizlerin güler yüzü ile bu ilçede yaşadığı için kendisini şanslı saymalı. Onlara belediye binasının kendi evleri olduğunu hissettirebilmeliyiz. Bunun için sizlere güvenim sonsuz. 770 bin kişiyi mutlu edebilmek için seçildiğimizi biliyorum. Allah bize onları mutlu etmeyi nasip etsin.  Bayram tatilinde Küçükçekmecedeyim. İlçemin sokaklarında seyahat edip, ziyaretlerde bulunacağım” dedi.


Çebi’den Bayramda Trafik Uyarısı

Başkan Çebi, bayram tatili için yola çıkacak olan personele ‘dikkatli olun’ uyarısında bulunarak, “Bayramlarda yoğunluktan dolayı ne yazık ki trafik kazaları artıyor.  Her zamankinden daha dikkatli olmamız gerektiğini unutmayalım. Allah hepinize tatilden sağlıkla dönmeyi nasip etsin” sözleriyle seslendi.

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.