Başkanı Erdem Halk Gününde Sancaktepelileri dinliyor

Başkanı Erdem Halk Gününde Sancaktepelileri dinliyor
Perşembe Gününleri düzenlenen ‘Halk Günlerinde’ Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, vatandaşların istek ve talepleri dinliyor. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ne Sancaktepeli vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.15.10.2018 15:27Her hafta Perşembe günü gerçekleştirilen ,’Halk Günü Toplantısı’na ilçe’nin değişik mahallerinden gelen vatandaşlar katılıyor. Makamında Sancaktepelileri misafir eden Başkan Erdem, farklı istek ve temennileri dinliyor. Başkan Erdem, rutin olarak yapılan halk günleri için şunları dile getiriyor;


”Gerçekleştirdiğimiz insan odaklı çalışmalarımızla ve  kısa sürede hızla gelişen ve yükselen bir Sancaktepe vizyonu ve misyonu oluşturduk. Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir, önerileri bizim için çok önemli. Üreten genç bir Sancaktepe için saf ve katılımcı yönetim anlayışımız var. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesi. Vatandaşlarımız özgürce, demokratik bir şekilde düşüncelerini bizlerle paylaşıyor. Halkımızın farklı görüşleri öz kültürümüzün zenginliği, bu görüşlerin yerel yönetici olarak bizlere daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum’ dedi.

Halk Günü toplantısında Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri de hazır bulunduran Başkan Erdem; vatandaşların en çok iş isteğinde bulunduğunu kaydetti. Vatandaşların Sancaktepe Kariyer Merkezi’ne başvurarak kısa sürede iş bulabileceklerini ifade etti.
Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.