Bekirzadeler gıda sektörüne ilk adımı attı

Bekirzadeler gıda sektörüne ilk adımı attı
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Bekir Aydın'ın Dönerci Bekirzade markasının açılışını gerçekleştirdi.16.01.2018 16:00

Ünlü ayakkabı markalarından AYDİ Ayakkabıları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aydın, geçtiğimiz günlerde Gaziosmanpaşa 500 Evler semtinde “Dönerci Bekirzade” ismiyle Mehteran gösterilerinin de eşlik ettiği bir açılış töreniyle gıda sektörüne de yatırım yapmış oldu.

Açılışa,Türkiye Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray Deniz Barak, Kanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ASKON Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda iş adamı katıldı.

Açılışa katılan davetliler arasında, İşletme sahibi Bekir Aydın’ın dostları ,Gaziosmanpaşa İlçe Kaymakamı Oktay Çağatay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kanal34 TV sahibi Adil Koçalan, İstanbul GÜNDEM Gazetesi sahibi Mehmet Gülnahar, Bayrampaşa Haber Gazetesi sahibi Yılmaz Birinci, Yönetmen Tekin Gün, resmi kurum ve daire amirleri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.“Böyle nezih bir mekânı burada açmak istedik”

Açılış konuşması yapan Dönerci Bekirzade mekânı sahibi Bekir Aydın, “Öncelikle bölgemize hem kaliteli hem doğal ürünlerimizle hizmete açmış olduğumuz bu aile ortamına sahip mekânımızın herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Ayrıca bugün bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak uzaktan ve yakından gelen tüm dostlarımıza ve konuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bölgemizin her şeyin en iyisine layık olduğuna inandığımız için böyle nezih bir mekânı burada açmak istedik. Şimdiden gelen müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini aldığımız için de çok mutlu olduğumuzu söyleyebilirim. Bu vesileyle tüm konuklarımıza katkı ve katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.