Şişli KASDER Şehitler için lokma dağıttı..

Şişli KASDER Şehitler için lokma dağıttı..
Kastamonulular Derneği Şişli Şube Başkanlığı, İdlib'de yaşanan hain saldırı sonucu şehit düşen Mehmetçikler için lokma dağıttı.09.03.2020 18:47

KASDER (Kastamonu'lular Derneği Şişli Şubesi) Başkanı Muammer FAKI; "İdlib'de şehit olan kardeşlerimizin ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Vatanımızın, Türkiye'mizin başı sağ olsun, Allah bir daha böyle bir acı göstermesin, yaşatmasın ülkemize. Bir şeyler yapmak istedik onlar için.

Yapabileceğimiz çok fazla bir şey yok onun için kuran okutup, lokma döktürmek geldi aklımıza, böyle bir etkinliğe giriştik, umarım yerini bulur. Ruhları şad olsun hepsinin" dedi.Lokma dağıtımına katılım sağlayan Türkiye Basın Birliği Genel Başkanı Gazeteci Y. Deniz Barak, böyle bir günde duyarlılığından dolayı KASDER Şube Başkanı Muammer FAKI'ya teşekkür edip, şehitlerimiz için Kasder Yönetimi ile birlikte dua ettiler.

Daha sonra hazırlanan 500 kişilik  lokmalar şehitlerin ruhu için Şişli Camii önünde vatandaşlara dağıtıldı


Sol baştan Ender Kiranoglu (Sosyal Medya sorumlusu) - Semih Aydar ( Gençlik Kolları İstanbul sorumlusu) - Kubilay Teker ( Gençlik Kolları Genel Baskani) - Muammer FAKI (Şişli Şube Başkani) - Adnan Gurcay ( Şişli Gençlik Kolları Baskani) -  Ömer Özlü (Şişli Şube Proje sorumlusu)

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.