Taksim'de yılbaşı yasağı

Taksim'de yılbaşı yasağı
Beyoğlu Emniyet Müdürü yasağa 'halkın huzuru'nu gerekçe gösterdi.20.12.2017 15:20

Beyoğlu Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, Beyoğlu'nda yılbaşı tedbirlerinin üst seviyede olacağını belirterek, "Halkın huzurlu bir yeni yıl geçirmesi için kutlama yapılmayacak. Toplanmalara izin verilmeyecek. İstiklal Caddesi ile Taksim Meydanı'na girişlerde Karaköy, Cihangir ve Talimhane ile Tarlabaşı'ndan girişlerde önlemler alınacak" dedi.

Taksim'de yılbaşı yasağı ile ilgili görsel sonucu

Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü'nce, Taksim'deki bir otelde düzenlenen toplantıda ilçenin güvenliğinin sağlanması için alınan önlemler ele alındı. Beyoğlu Emniyet Müdürü İsmail Kılıç ilçenin güvenliği adına önemli projeler hazırladıklarını belirterek, yeni yılın yaklaşmasıyla tedbirlerinin iki katına çıkarıldığını, bu yıl diğer yıllara oranla daha üst seviyede tedbirler alındığını söyledi.

Kılıç, "Yılbaşı tedbirleri üst seviyede olacak. Geçtiğimiz yıl Reina saldırganının önce Taksim'de görüntü çekip daha sonra tedbirleri görünce başka yere yönlenmesi nedeniyle tedbirleri iki katına çıkaracağız. Halkın huzurlu bir yeni yıl geçirmesi için kutlama yapılmayacak. Toplanmalara izin verilmeyecek. İstiklal Caddesi ile Taksim Meydanı'na girişlerde Karaköy, Cihangir ve Talimhane ile Tarlabaşı'ndan girişlerde önlemler alınacak. İlerleyen dönemlerde projelerimiz mevcut. Bunları vatandaşlarımıza iletip uygulamaya çalışacağız" şeklinde konuştu.

Diğer YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.